Editörün SeçimiInstagram Araçları

Instagram Araçları

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram Çekiliş Sitesi olarak sizlere her alanda bilgiler vermeye devam ediyoruz! Rehber niteliğinde hazırladığımız bu yazı dizileri birçok kişinin hesabını yükseltmesine olanak sağlamakta. Yazılarımızda dikkat edilmesi gereken noktalara harfi ile uyan birçok hesap bugün 100 bin takipçi barajını geçmiş durumda! Bu yazımız içerisinde sizlere her fenomen, her ünlü tarafından kullanılan Instagram Araçları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu araçlar sayesinde hesabınızı otomatik olarak yönetebilir, gereksiz birçok ayrıntıdan kurtulabilirsiniz. Özellikle takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler bu tür araçlardan muhakkak destek almak zorundadır.

Instagram İle İlgili Programlar

Instagram Çekiliş Yap olarak sizlere fenomenlerin sırlarını sunuyoruz. Bu programlar sayesinde profil etkileşimlerinizi arttırdığınız gibi bir marka değeri de meydana getirebileceksiniz. Bu araçların bir kısmı ücretli olurken bir kısmı ise tamamen ücretsiz olmaktadır. Birazdan belirteceğimiz araçları kullanıp 1 milyon takipçi elde eden hesaplar dahi bulunmaktadır.

InstaFly

Instafly
Instafly

Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş Instagram aracı olan InstaFly, bünyesinde 30’dan fazla özellik barındırıyor. Tüm özelliklerinden eşit bir şekilde faydalanan kişiler sadece bu araç sayesinde bile hesaplarını büyütebilmektedir. InstaFly hakkında detaylı bilgiler;

 • Cinsiyete Göre Ayırma: InstaFly ile takip, beğeni ve yorum atma işlemlerini cinsiyetlere göre ayırarak programlayabilirsiniz.
 • Liste Takip Etme: Geçmişte oluşturmuş olduğunuz listede yer alan kullanıcıları takip edebilirsiniz. Yapacağınız özel ayarlama ile profil resmi olmayan, profili gizli olan hesapların takip edilmemesini sağlayabilirsiniz.
 • Bir Kişinin Takip Ettiklerini Takip Etme: Instagram Çekiliş Yapma olarak InstaFly’ın en güzel özelliklerinden birisi de bu bölümdür. Belirlediğiniz bir kullanıcının tüm takip ettiklerini özel ayarlar ile sizler de takip edebilirsiniz.
 • Bir Kişi Takip Edenleri Takip Etme: Örneğin fenomen bir hesap buldunuz. Onu takip eden kişileri takip ederek geri dönmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Keşfet Özellikleri: Keşfet bölümünde yer alan gönderileri beğenilir, her birine ayrı ayrı yorumlar atabilir, keşfet bölümünde yer alan hesapları özel ayarlamalar yaparak takip edebilirsiniz.
 • Tag Özellikleri: Bir ve birden fazla tag seçimi yaparak o tag içerisinde yer alan tüm kullanıcıları özel ayarlamalar yaparak takip edebilirsiniz. Bununla beraber yine keşfet bölümü gibi tag içerisinde yer alan gönderileri beğenebilir, her birisine ayrı ayrı yorumlar atabilirsiniz.
 • Gönderi Özelliği: Herhangi bir gönderiye gelen yorumlardaki tüm kullanıcıları takip edebilirsiniz. Gönderinin gizli olup olmamasının herhangi bir önemi bulunmuyor.
 • Lokasyon Özelliği: Belirlediğiniz bir şehir ya da bölgedeki tüm kullanıcıları takip edebilir, bu kişiler tarafından yapılan paylaşımlara beğeni ve yorum atabilirsiniz.
 • Takipten Çıkarma: Instagram Çekiliş Yap olarak sizlere tüm sırları vereceğimizi dile getirmiştik. Hesabınızı büyütmek, organik takipçi kazanmak için onlarca kişiyi takip etmiş olabilirsiniz. Eğer şimdi hepsini takipten çıkarmak istiyorsanız çok özel ayarlar kullanarak InstaFly ile takipten çıkarabilirsiniz.
 • Takip Ettikleriniz İle Etkileşim: Takip ettiğiniz kişilerin hareketlerini de izleyebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişilerin attığı beğenilere sizler de beğeni atabilir, yorum gönderebilirsiniz.
 • Anasayfa Beğenisi: Anasayfanıza düşen tüm gönderileri tek tuş ile beğenebilirsiniz. Saniyede kaç gönderiye beğeni atılacağını vs özel olarak seçebiliyorsunuz.
 • Beğenilen Gönderileri Listeleme: Sayıca fazla gönderi beğenir olabilirsiniz. Bunları bir liste çatısı altında toplayabilir, daha sonra beğenmekten dahi vazgeçebilir, gönderi sahiplerini takip edebilirsiniz.
 • Özel Mesaj Gönderme: Instagram Araçları konusunda ülkemizin en başarılı örneklerinden birisi olan InstaFLy, bilgisayar üzerinden Instagram kontrol edilmesine olanak sağlıyor. Bu araç üzerinden tekli görüşme ya da toplu konuşmalar başlatabilir, bu görüşmelerdeki kullanıcılara resim, video gönderimi dahi yapabilirsiniz. Size gelen özel mesajları görüntüleyebilir, mesajlara yanıt verebilir, beğenebilirsiniz.
 • Profil Ayarları: Instagram Çekiliş Sitesi olarak sizlere InstaFly ile ilgili tüm merak edilenleri sunacağız. Mobil uygulama ile uğraşmak istemeyen kişiler, tüm işlemleri. InstaFly üzerinden de yapabilirler. Profiliniz gizleyebilir, düzenleyebilir, herkese açık hale getirebilirsiniz.
 • İleri Zamanlı Paylaşım: InstaFLy üzerinden hem anlık hem de ileri zamanlı fotoğraf ve video paylaşımları yapabilirsiniz. Özellikle ileri zamanlı paylaşım yapmak isteyen kişiler, bu araçtan mümkün olduğunca yararlanabilirler.

30 özelliğin hepsini buraya listeleyemeyeceğimizden dolayı en çok kullanılan ve hesaplarda en çok etki meydana getiren özellikleri buraya eklemeye çalıştık.

Instazood

instazood
instazood

Instagram Çekiliş olarak bu bölümden sonra sizlere fenomenlerin gizli silahlarını sunmaya çalışacağız. Instagram fenomeni olmak kolay derler. Ancak; işin içine girdiğinizde fenomen olmanın oldukça zor olduğunu göreceksiniz. Bu süreçte takipçi kitlenize çaktırmadan bot kullanmanız gerekecek. 3 günlük deneme sürümünü kullanarak aracı çözebilir, hesaba ne gibi katkıları bulunduğunu görebilirsiniz. Botlar sayesinde hesabınıza sahte beğeni ve takip işlemleri uygulayabilir, canlı yayınlarınızın binlerce kişi tarafından takip edildiğini gösterebilirsiniz.

Grids

Grids, Instagram için fotoğraf paylaşma konusunda sizlere yardımcı olmakta. InstaFly kullanımı ile beraber Grids kullanırsanız hesabınızda muhteşem değişimler meydana geldiğini görebilirsiniz. Öncelikle sizlere bu uygulamanın ne işe yaradığından bahsedelim; Grid, tekil olarak yüklediğiniz bir resmi parçalara bölmektedir. Örneğin 1 resmi 6 paraya bölüp her birini tek tek Instagram’a yükleyerek etkileyici bir profilin ortaya çıkmasını sağlar.

Planoly

Evet sizlere Instagram’ın tüm sırlarını sunuyoruz! Fenomenler tarafından sıklıkla kullanılan bu uygulama ise profilinizi nasıl düzeltmeniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Instagram hesabınız ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra hangi fotoğraf ile hangi fotoğrafın yan yana durması gerektiği, profilinizde bulunan gereksiz öğelerin tespiti gibi birçok işlem yer almaktadır. Etkileyici bir profil görünümü için sizleri de bu araca davet ediyoruz.

Iconosquare

Iconosquare
Iconosquare

Birazda analiz araçları hakkında bilgiler verelim; Dünya’nın en popüler Instagram araçlarından birisi olan Iconosquare hem fenomenler hem de dünya starları tarafından kullanılıyor. Başta takipçi sayınız ve beğeni sayılarınız olmak üzere bu araç üzerinden etkileşim oranlarınıza, en iyi paylaşım zamanınıza ulaşabilirsiniz. Özellikle en iyi paylaşım zamanınızı öğrenip o saatlerde paylaşımlar yapmak hesabınızın etkileşimini büyük oranda arttıracaktır.

Simply Measured

İçerisinde onlarca metrik aracın yer alan Simply Measured, Instagram yönetimi konusunda kişilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Yaptığınız paylaşımlardan yola çıkarak geri dönüşüm, davranış ve edinme gibi istatistikler sunan bu araç sizlere gönderileriniz üzerinden elde ettiğiniz tüm görüntülenmeleri sunmaktadır. Profesyonel Instagram yönetimi yapan kişiler için büyük bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Bu araçtan elde edilecek analiz, hesap yönetiminde de değişiklikler meydana getirmektedir.

Social Bakers

Instagram’da ön plana çıkmak isteyen kişilerin unuttuğu çok önemli bir şey var. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm rakipler en ince ayrıntısına kadar incelenmesi gerekildiği unutuluyor. Rakip analizi yapmak isteyen kişiler için geliştirilmiş olan Social Bakers aracı, tahmin ettiğinizden daha fazla seçeneği sizlere sunuyor. Bu araç sayesinde rakiplerinizin stratejilerini görebilir, en popüler paylaşımlarının hangileri olduğuna bakabilir, yürüttüğü kampanyaları görebilirsiniz. Bu araç aynı zamanda sizin reklam kampanyanızı da inceleyerek rakiplerinize göre analiz etmektedir.

Takibe takip, takipten çıkarma başta olmak üzere Instagram konusunda birçok seçenek InstaFly içerisinde yer almaktadır. Instagram Çekiliş Sitesi olarak bizler InstaFly kullanımını öneriyoruz. Ancak; bazen doğru olmayan kullanımlar sergilenmesi durumunda hesaplar kapanabiliyor, sınırlandırılabiliyor. Abartmadan, yavaş ve sakin bir kullanım kısa zamanda güzel değişimler meydana getirecektir. Bizden bu kadar, ha unutmadan çekiliş yapma konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu