Instagram BeğeniInstagram Genel

Instagram Beğeni Hileleri 2021

Instagram Beğeni Hilesi Kullanmanın Püf Noktaları

Instagram üzerinden takipçi satın aldığınızda gönderilerinizin beğeni sayısı etkileşim sayınızı da belirlemektedir. Birçok Instagram kullanıcısı etkileşim oranlarını gözünden kaçırarak takipçilerinin pasif durumlarını gözler önüne serer. Yalnız bu kullanıcıların Instagram gönderileri beğenileri sayısı ve Instagram kullanıcı hesaplarının takipçi sayısı birbirine paralel olmalıdır. Eğer takipçileriniz yeterince aktif değilse instagram beğeni hilesi satın alarak da kullanıcı hesabınızın etkileşim oranını artırabilirsiniz. Yapmanız gerekenler nedir? Yazımızın devamında bunlara mercek tutacağız.

Beğeni Hilesi ile Takipçi Etkileşimi Yapmak

Instagram gönderilerinizin beğeni sayıları 1.000 kullanıcı sayısında ama takipçi sayınız 100.000 ve üzeri ise hesabınızın hileli bir şekilde artış gösterdiğini her kullanıcı anlayacaktır. Bu kullanıcı hesabınız için pek de iyi olamayacaktır. Çünkü hesabınızı spam sayfası olarak şikayet edebilirler. Örneğin;

50 beğeni hilesi
50 beğeni hilesi

Kullanıcı hesabınızın takipçi sayısı 300 civarında ise gönderilerinize 50 beğeni hilesi satın alarak yavaş yavaş etkileşim artırmaya başlayabilirsiniz. Ancak kullanıcı hesabınızın takipçi sayısı 1 Milyon civarında ise sizlere tavsiye edilen instagram SINIRSIZ takipçi hilesi satın almak olacaktır. İlk olarak bu aşamada takipçi sayınızı organik takipçiler ile eşitlemelisiniz. Ardından instagram beğeni hilesi sorunsuz 2020 satın alarak instagram kullanıcı hesabınızın etkileşim oranlarını günden güne artırabilir ve fenomen olma yolunda emin adımlar atabilirsiniz.

Instagram Takipçileri Neden Beğeni Yapmaz?

Eğer gönderilerinizi doğru saat aralıklarında yapmıyorsanız organik takipçileriniz ile etkileşime girmeniz çok zor olacaktır. Sosyal medya uzmanları doğru paylaşım saati aralığının 07.00 – 09.00, 12.00 – 13.00 ve 17.00 – 20.00 aralığında olması gerektiğini ifade etmektedir. Tüm bunları yapıyor ancak yine de beğeni sayınız ile takipçilerinizin sayısını eşitleyemiyorsanız; öncelikle instagram beğeni hilesi 2020 şifresiz satın alabilirsiniz. Şifreniz beğeni hilesi sizin güvenilir bir siteden kullanıcı adı ve şifresi girmeden beğeni satın almanızı sağlar. Ardından ise instagram beğeni hilesi şifresiz satın  alarak kullanıcı hesabınızı dilediğiniz etkileşim oranlarına taşıyabilirsiniz.

instagram beğeni şifresi hilesiz
instagram beğeni şifresi hilesiz

Takipçi Sayısı ile Gönderi Beğeni Sayısı Eşitlenmesi Ne İşe Yarar?

Kullanıcı hesabınızın takipçi ve gönderi beğeni sayısını eşitlediğinizde hem kullanıcı hesabınızı çeşitli spam şikayetlerinden kurtarmış olursunuz hem de kullanıcı hesabınızı tüm Instagram kullanıcıları için cazip bir fenomen hesabına dönüştürmüş olursunuz. Eğer takipçi sayınız az ise yapacağınız en kolay yöntem instagram takipçi hilesi 2021 ücretsiz yöntemini kullanmaktır. Çeşitli güvendiğiniz hile sitelerinden geleceğiniz için takipçi hilesi yöntemini kullanabilirsiniz.

Instagram Hilesi Kullanmak Fenomen Olmaya Engel Midir?

Instagram hilesi kullanmak fenomen olmanıza engel oluşturmaz. Ancak hile yöntemlerini doğru bir şekilde ve doğru zamanlama ile kullanmanız önerilmektedir. Sosyal medya yeni düzene geçiş yaptığından bu yana insanlar fenomen olmayı kendine bir meslek hayali haline getirmiştir. Eğer sizin de hayaliniz fenomen olmak ise doğru adımlar atmalısınız. Öncelikle kullanıcı hesabınızın takipçi sayısı organik takipçilerden oluşmalıdır. Gönderi beğeni sayınız ve takipçi sayınız uyuşuyor ise daha çok organik takipçi etkileşimi almak için instagram takipçi hilesi 2019 (ücretsiz) kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu