Instagram Çekiliş

Instagram Çekiliş Açıklama

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram’da çekiliş düzenlemek kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Pek çok kullanıcı yalnızca düzenlenen çekilişlere katılmak için Instagram’a giriyor ve özel olarak influencerları ya da hediye dağıtan hesapları takip ediyor. Neredeyse her dakika bir çekilişin düzenlendiği Instagram’da milyonlarca hediye, çekilişler aracılığı ile sahiplerini buluyor.

Instagram’da Nelerin Çekilişi Yapılabilir?

Instagram’da farklı kategorilerden neredeyse her ürün ve hizmet için çekiliş yapabilirsiniz. Bu ürünler arasında tişört, pijama, iç çamaşırları ve hatta çoraplar dahi yer alabilir. Aynı zamanda cep telefonu ve kulaklık gibi elektronik ürünlerin çekilişlerine oldukça rağbet olmaktadır. Kitap, oyuncak, bebek ürünleri, telefon kılıfları ve aklınıza gelen milyonlarca ürün için çekiliş yapılmaktadır. Tatil, otel rezervasyonu ve uçak bileti veren çekilişlere katılım, oldukça yüksek olmaktadır.

Instagram Çekiliş Sonucunu Nasıl Belirlerim?

Instagram çekiliş sonuçlarını belirlemek üzere birçok çekiliş sitesi ve uygulaması bulunmaktadır. Ücretli ya da ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz çekiliş sitelerini tarayıcınız aracılığı ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Çekiliş siteleri, çekiliş gönderisinin linkini talep eder. Linki yapıştırdıktan sonra gönderiyi beğenen ve yorum yapan kişiler otomatik olarak sisteme dahil olur. Yorumlarda özellikle yazılmasını istediğiniz bir kelime varsa ya da etiketleme yapılmasını istedi iseniz çekiliş robotuna gerekli koşulları belirterek kurallara uygun seçim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda kazanan belirleme hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda çekiliş robotu aracılığı ile yedek kazananları da belirleme şansınız bulunmaktadır.

Çekiliş Sonucu Açıklama

Çekiliş sonucu açıklarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey şeffaf olmanızdır. Kullanıcılar size güvenmez ise çekilişlerinize de katılmaz. Şeffaf olmak için çekiliş sonuçlandığı sırada canlı yayın açarak herkese izletebilirsiniz. Çekiliş sitesi otomatik olarak kazananı belirlemektedir. Bunu gösterdiğiniz takdirde çekilişe katılanların güvenini kazanırsınız. Böylelikle daha çok insan çekilişlerinize katılmaya başlayacaktır. Firmalar, çekilişinize katılan sayısının fazlalığına göre iş ortaklıklarına devam eder ve bu sayede çekiliş yaparak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda çekilişlerinize katılmak üzere daha çok insan sizi kalıcı olarak takibe alacaktır. Dolayısıyla güvenilir çekilişler gerçekleştirmek ve şeffaf sonuçlar elde etmek takipçi sayınızın da artmasına neden olur.

Instagram çekilişi yapma konusu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Instagram Çekiliş Yap

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu