Editörün SeçimiInstagram Çekiliş

Instagram Çekiliş Yap

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Son zamanlarda birçok popüler Instagram sayfasının çekiliş düzenlediğini görebilirsiniz. Hatta yapılan çekilişlerin boyutu o kadar yükseldi ki milyonlarca lira değerindeki ürünlerin kullanıcılara dağıtıldığını görmekteyiz. Öncelikle bu tarz milyonluk hesapların neden çekiliş yaptıklarından bahsedelim; Milyonluk hesap dahi olsanız her zaman yükselme, büyüme eğilimine sahip olmanız gerekiyor. Hesaplarını büyütmek isteyen kişiler öncelikle Instagram reklamlarını dener. Ancak; ticari bir ürün satmıyor ya da bir uygulamanız yoksa reklam bölümünün bir işe yaramayacağını söyleyebiliriz. Ya başka hesaplara reklam verecek ya da çekiliş yolunu deneyerek hesabınızı büyütmeye çalışacaksınız. Instagram Çekiliş üzerine hazırladığımız bu yazı içerisinde çekilişlerin nasıl ve ne şekilde düzenlendikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram Çekilişleri Nasıl Düzenlenir?

Instagram Çekilişleri Nasıl Düzenlenir?
Instagram Çekilişleri Nasıl Düzenlenir?

Instagram’da milyonlara itap eden kitlelerin düzenledikleri çekilişlere hiç göz attınız mı? 100 adet telefon, 10 dizüstü bilgisayar, Netflix UHD hesaplar, Spotify hesaplar onlarca hatta yüzlerce çekiliş yolu ile dağıtılmaktadır. Hesap sahipleri bu denli hediyeleri ücretsiz olarak dağıtırken tek bir şart aramaktadır. Bu şart doğal olarak takipçi ve beğeni isteği olacaktır. Örneğin çekiliş düzenlemek istediniz, kendinizce değerli bir hediyeyi takipçileriniz ile paylaşmak istediğiniz varsayalım. Öncelikle kendinize bir çekiliş metni düzenlemeniz gerekiyor. Bu çekiliş metninde;

Instagram Çekiliş Yap konusunda ilk olarak bir çekiliş metni hazırlamanız gerekiyor. Bu metin içerisinde çekiliş başlangıç, çekiliş bitiş süresini belirtmeniz gerekiyor. Her ne olursa olsun 7 ile 10 günlük bir çekiliş süresi belirlemenizi öneririz. Çekiliş gönderisi içerisinde katılım şartlarını ayrıntılı bir şekilde belirtmeniz gerekiyor. Örneğin sizi takip ederek yoruma 3 arkadaşını etiketlemek çekiliş için yeterlidir. Artı olarak her yorumda 3 arkadaşını etiketleyenlere çekiliş hakkı verildiğini belirtebilirsiniz.  Bunların yer aldığı detaylı bir görsel, etkileyici bir resim ile çekiliş gönderisi oluşturabilirsiniz. Yüksek miktarda takipçi kazanmak istiyorsanız hediyenizin maddi değerinin de yüksek olması gerekiyor.

Instagram Çekilişi Nasıl Başlar

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz üzere bir çekiliş başlatmadan önce iyi bir şekilde düşünmenizi istiyoruz. Sizin bu çekilişten beklentiniz ne, ne kadar takipçi istiyorsunuz, bu çekiliş sonrasında ekstre çekiliş planları olacak mı, çekilin reklam ve duyurusu nasıl yapılacak bunlara karar verilmesi gerekiyor. Yapılan çekilişin de bir reklama ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Büyük sayfalar genellikle çekiliş ile dağıtacağı ödülleri sponsorlar aracılıyla edindiği için reklamlarını her türlü yapıyor. Burada Influencer desteği alarak az bir sermaye ile çekilişinizi duyurabilirsiniz.

Instagram Çekilişi Nasıl Başlar
Instagram Çekilişi Nasıl Başlar

Instgram Çekiliş Yapma konusunda tüm aşamaları ayrıntılı, planlı olarak düşünmeniz gerekiyor. Basit gibi görünse de çekiliş olayının bir program, plana tabii olması gerekmektedir. Her şeyiniz hazır olduktan sonra çekiliş gönderinizi paylaşabilirsiniz. Hesabınızın takipçi kitlesi az ise ilk birkaç gün çok az takipçi ve yorum gelecektir. Ancak; çekilişinizin reklamını yaptıktan sonra bin, on bine yakın yorum ve takipçi gelecektir. Bu esnada sizler çekilişi nasıl sonuçlandıracağınızı merak edebilirsiniz. Her katılımcıyı tek tek yazmanız, takip etmeniz, kaç kere katılım gösterdiğini görmeniz imkansızdır. Instagram Çekiliş Sitesi işte tam da bu aşamada devreye giderek çekilişlerin sonlanmasına olanak sağlamaktadır.

Instagram Çekiliş Sonlandırma

Instagram Çekiliş süresi sona erdikten sonra kazananı belirlemek aslında her şeyden daha kolaydır. Cekilisgram internet adresi üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çekilişlerinizi sonlandırabilirsiniz. Şu an için 500 yorum bulunan tüm gönderilerin çekilişini ücretsiz bir şekilde sonuçlandıran platform, kısa süre içerisinde tüm fenomenler tarafından kullanılmaya başlandı. Instagram Çekiliş Yap konusunda çekilişlerinizi nasıl sonlandıracağınızı adım adım sizlere anlatmaya çalışacağız.

Cekilisgram internet adresini ziyaret ettiğinizde öncelikle sizleri yukarıda eklediğimiz gibi bir sayfa karşılayacaktır. Eğer daha önce kayıt işlemi yapmadıysanız öncelikle ekranın orta bölümünde gördüğümüz “Üye Ol” kısmını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu sayfada oldukça basit adımları tamamlayarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemini tamamlayan kişiler çekiliş sonuçlandırabilmek için bir paket satın alımı gerçekleştirmeleri gerekiyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 500 yoruma kadar bulunan çekilişlerinizi tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra çekiliş başlatabilmek için fiyat listesi içerisinden kendinize uygun paket seçimi yapmanız gerekmektedir. Örneğin 5,000 ya da 30,000 yorum gelmiş bir çekilişi sonuçlandırmak istiyorsunuz. Bunun için yukarıda sizlere belirtilen paketlerden birisini seçerek satın almanız gerekiyor. WhatsApp üzerinden ulaşım sağlayarak satın alma süreci hakkında Cekilisgram yetkililerinden destek alabilirsiniz. Ödeme yapmak, ödeme bildiriminde bulunmak ortalama olarak 5 dakikanızı alacaktır. Akabinde bakiyeniz hesabınıza aktarılacak çekiliş hakkı hesabınıza tanımlanacaktır.

Instagram Çekilişi Nasıl Sonuçlandırılır?

Instagram çekilişi sonuçlandırma bölümüne geldik; Paketinizi satın aldıktan sonra ana sayfaya girdiğinizde yukarıda eklediğimiz sayfa ile karşılaşacaksınız. Üst menüde bulunan “Çekiliş Yapın” bölümüne girdiğinizde çekilişinizi sonuçlandıracağınız alan ile karışılacaksınız. Karşınıza gelen ekranda aslında çekilişi nasıl sonuçlandıracağınız çok basit, sade bir dil ile anlatılmıştır. Ancak biz burada daha açıklayıcı olabilmesi için yeniden anlatmaya çalışacağız. Çekiliş yap bölümünü ziyaret ettiğinizde sizleri aşağıda eklemiş olduğumuz görseldeki gibi bir ekran karşılayacaktır.

Insagram Çekiliş Sitesi olarak faaliyet gösteren Cekilisgram, Instagram Çekiliş Yapma konusunda en çok tercih edilen oluşumlar içerisinde yer alıyor. Çekiş Yap kısmına girdiğinizde yukarıda eklemiş olduğumuz görseldeki gibi bir alan sizleri karşılayacaktır. Burada ilk boşluğa çekiliş adınız yazmanız istenecektir. Bu kısma istediğiniz herhangi bir kelimeyi ya da cümleyi yazabilirsiniz. Açıkçası bu kısma yazacağınız şeyin herhangi bir önemi yoktur. İkinci satıra ise çekiliş adresinin URL adresini yazmanız istenecektir. Instagram profilinize internet tarayıcısından girdiğinizde çekiliş adresine oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Son olarak ise çekilişin fotoğraf ya da videoya gelen beğenilerden mi yoksa yorumlardan mı yapılacağını belirtmeniz istenecektir. Eğer beğeni kısmını seçerseniz sadece 1000 beğeniye kadar olan kısımların alınacağını unutmamanız gerekiyor. Yorum kısmını seçtikten sonra kazanan kişi sayısını seçtikten sonra devam demeniz yeterlidir.

Çekiliş bağlantısında bulunan yorum adedine göre sonuçlar ortalama olarak 30 saniye içerisinde tamamlanmaktadır. Instagram Çekişil Yap işlemi oldukça detaylı gibi görünse de tüm adımları tamamlamanız en fazla 5 dakikanızı alacaktır. Cekilisgram internet adresi tüm bu süreçte yanınızda olarak teknik desteği sağladığını da hatırlatmak isteriz.

Instagram çekilişi yapmaya karar verdiyseniz, Cekilisgram Instagram Çekiliş Sitesi kullanmak en akılcı çözümdür.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu