Instagram Çekiliş

Instagram Çekiliş

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram, milyarlarca kullanıcıya sahip küresel çapta popülerliğe sahip bir sosyal medya uygulaması olarak hayatlarımızda yerini aldı. Her gün insanların aktif olarak kullandığı Instagram’ın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen çekilişler, insanların ücretsiz olarak ürün ve hizmet elde etmesini sağlıyor. Cep telefonundan kitaplara, çoraptan tişörtlere Instagram’da sürekli çekiliş bulmak mümkün.  Instagram çekilişleri o denli yaygınlaştı ki bazı insanlar yalnızca çekilişlere katılmak için dahi hesap oluşturuyor. Çok takipçili hesaplar ise para karşılığı çekiliş yapıyor. Instagram’da çekilişlerin kullanıcılar için büyük getirilere ve dolayısıyla da öneme sahip olduğu kaçınılmaz bir gerçek.

Instagram’da Nasıl Çekiliş Yaparım?

Instagram’da çekiliş yapmak istiyorsanız bu amaçla kurulan çekiliş sitelerini tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olduğu gibi kullanım pratikliği sunan ücretli çekiliş siteleri de bulunmaktadır. Hangi siteyi ya da uygulamayı kullanacağınızı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey güvenilirliktir. Bu sayede çekiliş katılımcılarına söz verdiğiniz gibi şeffaf ve tarafsız bir çekiliş yapabilirsiniz. Çekiliş yapmak için ilgili internet sitesine giriş yaptıktan sonra çekiliş gönderisini seçin. Sistem otomatik olarak beğeni ya da yorumlardaki kullanıcıları tespit ederek kazananı belirler. Dilediğiniz kadar kazanan belirleyebilirsiniz. Bazı çekilişler için kazanan sayısı 1 iken bazı çekilişlerde bu sayı 5 ya da 10 olabilir. Bunlara ek olarak Instagram çekiliş siteleri sizin için yedek kazanan da belirler. Asil kazananlar sizinle iletişime geçmez ya da haklarını devrederler ise yedek kazananlar, çekilişte vaat edilen ürün ya da hizmeti almaya hak kazanır.

Hangi Ürünlerin Çekilişini Yapmalıyım?

Instagram’da bugüne dek giyim, oyuncak, okul araçları, kitap, elektronik eşyalar ve hatta yemek gibi yüz binlerce kategoride çekiliş düzenlendi ve her geçen gün kategorilerin sayısı artıyor. Çekiliş yapmak konusunda hiçbir sınırınız olmadığını bilin. Farklı yaş ve ilgi gruplarına sahip kullanıcılar arasından her çekilişe katılmak isteyenler olacaktır. Instagram hesabınızın içeriğine uygun çekilişler gerçekleştirebilirsiniz. Bebekler ile ilgili gönderiler paylaşıyorsanız oyuncak, bebek giysi ve maması gibi ürünler tercih edilebilecekken, gamer konseptli bir hesaba sahipseniz elektronik eşyalar, bilgisayar ya da telefon aksesuarları ve pc oyunları için çekiliş yapabilirsiniz.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu