Instagram Çekiliş

Instagram Çekilişlerinin Amacı Nedir?

Instagram çekilişleri hangi amaçla yapılıyor?

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Son zamanların en popüler konularından biri olan konu Instagram çekilişleri oldu. Instagram çekilişlerinin amacı kalabalık bir Instagram hesabı üzerinden birçok kişinin katılımıyla çekiliş yapmak. Çekiliş öncesi ödüller belirtilir ve o kullanıcıların verilen hesapları takip etmesi istenir. Bu yol ile çekilişi yapan kişi ödül sponsorlarına yeni takipçiler göndererek gelir etme amacına girer. Hem ödül sponsoru hem çekilişi yapan kişi hem de katılanlar kazandığı için birçok insan bu çekilişlere rağbet gösteriyor. Haliyle son zamanların en çok tartışılan ve konuşulan konusu da çekilişler oldu. Özellikle instagram çekiliş kazanmak için ne yapmalıyım sorusu üzerine çok fazla tartışmalar yaşanıyor.

İnstagram çekilişi nasıl yapılır

Instagram Çekilişleri Nasıl Yapılıyor?

İnstagram çekilişi nasıl yapılır sorusu tarafımıza çok fazla iletiliyor. Instagram çekilişi yapmak için öncelikle takipçisi yüksek bir hesaba sahip olmalısınız. Ardından ödülleri verebilecek kapasiteniz yoksa eğer sponsor ya da sponsorlar bularak ödülleri ayarlamanız gerekmekte. Ödülleri hazırladıktan sonraysa, çekiliş yaptığınızı haber vermeniz yeni takipçileri getirmeye yeterlidir.

Instagram Çekilişi Sonuçlandırma

Instagram çekilişini tamamladıktan sonra birçok kişi içerisinden hak kazananları nasıl belirleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Instagram çekiliş programı ücretsiz olarak birçok platformda yer alıyor. Çekiliş programlarından herhangi birini kullanarak kolaylıkla kazanan kişiyi belirleyebilirsiniz. İnstagramda çekiliş sonucu nasıl belirlenir gibi soruların en net cevabını bu şekilde söyleyebiliriz.

Instagram çekiliş dolandırıcılığı

Instagram Çekiliş Dolandırıcılığı

Son zamanların en rağbet konusu çekilişler demiştik. Bu konu gibi konuşulan bir diğer konu ise Instagram çekiliş dolandırıcılığı oluyor. Dolandırıcılık amacıyla yapılan birçok çekiliş bulunuyor. Bu dolandırıcılıklar ya çekilişi yapan kişi tarafından ya da sponsor tarafından yapılıyor. Çekiliş sahibi ödülleri sponsorlardan alıp gerçek kazananlara göndermiyor. Bazen de sponsorlar ödülleri göndermiyor. Bunların yanı sıra çekiliş için takip edilen hesapları kendi çıkarları için kullanan ve sahte çekilişler üretenler var. Bunları ayırt etmek için güvenilir kişilerin çekilişlerine katılmak önemlidir. Güvenilir Instagram çekilişleri ekşi sözlük gibi platformlarda da sunulabiliyor. Orayı da kontrol ederek güvenilir çekilişleri görebilirsiniz.

Son zamanlarda çok fazla dolandırıcılık yaşandığı için Instagram’ın bu konu hakkında çalışmaları olduğu ve çekilişleri engellemek ya da en güvenilir kıvama getirmek için uğraştığı söyleniyor. Yakın zamanda gelecek güncellemede bu konu için de bazı gelişmeleri görebiliriz.

Instagram’da Çekiliş Yapmak İşletmelere Ne Kazandırır?

İşletmelerin de son zamanlarda çekiliş furyasına katıldığını görüyoruz. Bir işletmenin kullanıcılarının ufak bir kısmına da olsa ücretsiz ürün göndermesi ve ürünü alan tarafından inceleme yapılması oldukça önemli bir olay. Bu yüzden işletmelerin de çekilişler yaparak hem aktif takipçi sayısını yükseltmesi hem de alıcı konumundaki kişilere güven vermesi önemlidir. Eğer bir işletmeyseniz, Instagram çekiliş yazısı örnekleri inceleyerek siz de bir çekiliş yapabilirsiniz.
Instagram çekilişi yapmak istiyorsanız eğer Simpliers ya da Çekilişgram gibi siteleri kullanarak bu çekilişleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu siteler üzerinden profesyonel destek alarak çekiliş furyasına siz de katılarak kazanç elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu