Instagram Story

Instagram Hikayede Swipe Up Nedir?

Instagram Swipe Up Kullanımı

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram hikaye ile hayatımıza gire Swipe Up özelliği Instgram Türkiye için kaydırma özelliği olarak geçmektedir. Instagram reklam iş birlikleri için kullanılan link bağlama ile hem kurum ve kuruluşlar hem de Instagram fenomeni olan kullanıcı hesapları para kazanmaya başlamıştır.

Swipe Up Nedir?

Instagram Swipe Up özelliğini sadece 10.000 ve üzeri takipçi sayısına sahip fenomen olan kullanıcılar kullanabilmektedir. Hikayelerine istekleri doğrultusunda ürün ve tanıtım linkleri bağlayarak Instagram platformunu reklam geliri için kullanabilmekteler.  Kullanıcıların reklam iş birliklerinin herhangi bir kısıtlaması yoktur. Reklam içerikleri her türlü ürün hakkında olabilir. Yalnızca daha çok reklam etkileşimi almak için swipe up özelliğini kullanan fenomenlerin kendi takipçi kitleleri özelinde ürün tanıtımı yapmaları önerilmektedir. Örneğin; Anne- Çocuk içerikleri üreten bir Instagram fenomeninin takipçi kitlesine aykırı olarak üst segment teknoloji ürünlerinin tanıtımını yapmaması gereklidir. Kendi takipçi kitlesi özelinde Anne- Çocuk ürünleri, ev gereçleri, ev tekstil gereçleri, çeşitli kadın bakım ürünleri vb. gibi ürünlerin tanıtımını yaptığında takipçileri ile reklam etkileşimi daha yüksek olacaktır.

instagram swipe up
instagram swipe up

Instagram Yukarı Kaydır Nasıl Yapılır? Instagram Swipe Up Nasıl Yapılır?

Instagram yukarı kaydır özelliği sayesinde gerçek takipçi sayısı 10.000 ve üzerine ulaşmış olan fenomen ve işletme hesapları Instagram’ın reklam iş birliği payından gelir elde edebilir. Eğer hikayenizde reklam paylaşımı yapmak istiyorsanız takipçi sayınızı kontrol ediniz. Takipçi sayınız kaydırma özelliğini kullanmak için uygun değilse doğal etkileşim yollarını kullanarak ya da çeşitli Instagram takipçi satın al hile sitelerini kullanarak öncelikle kullanıcı hesabınızda bu özelliği kullanmak için uygun hale geliniz. Ardından Instagram hikayenize bir fotograf ya da video yüklemesi yapınız. Son olarak ise tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün linkini hikayenize ekleyerek reklam iş birlikleri payından gelir elde edebilirsiniz.

Instagram’da 10.000 Takipçi olmadan Yukarı Kaydırma Yapılabilir Mi?

Instagram fenomeni olmak için uzun uğraşlar verdiniz ama bir türlü fenomen olacak alt limit sayısına ulaşamadınız mı? Bunun için üzülmeyin. Zaman zaman çeşitli kullanıcılar fenomen olurken ilk adımlarında takipçi hilesine başvurur. Siz de güvendiğiniz bir takipçi hilesi sitesinden takipçi satın alarak fenomen olmaya adım atabilirsiniz. Ancak takipçiniz hala 10.000’e ulaşmadıysa üzülmeyin! Instagram’da kaydırma özelliğini kullanmak için Instagram hikayeye Link EKLEME Hilesi kullanmanın etkisi ile siz de reklam verebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken yukarı kaydırma hilesini kullanmanız.

instagram takipçi satın alma
instagram takipçi satın alma

Instagram Adres Linki Ekleme

Bir işletme hesabı iseniz ve işletmenizi sosyal medyanın gücü sayesinde geliştirmek ve tanıtmak istiyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz. Instagram işletme hesabınızın hikaye özelliğinden adres linki ekleyerek amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle hikaye özelliğinize girip bir video veya fotoğraf yüklemesi yapmalısınız. Ardından üzerinde Instagram hikayede bağlantı paylaşma içeriği olan URL ekleme butonuna basmalı ve dilediğiniz URL adresini yapıştırarak bağlantınızı ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu