Instagram Hile

Instagram Hile

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram’da aktif olarak kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip pek çok hile bulunmaktadır. Bu hileler sayesinde takipçi kasabilir, beğeni ve yorumlarınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz. Takipçi ve etkileşim sayısı yüksek olan bir Instagram hesabı, gerçek hayatta para kazanmanızı da sağlayacaktır. Pek çok faydayı beraberinde getiren ve son derece kolay bir şekilde yararlanabileceğiniz Instagram hileleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Instagram Takipçi Hilesi

Takipçi hilesi ile kısa sürede Instagram’da çok sayıda takipçi elde edebilirsiniz. Bazı kullanıcılar ücretsiz olarak takipçi kazansa da bazıları bu işlemi kredi sayın alarak gerçekleştirir. Siz de takipçi satın alarak fenomen olabilir, markalar ile yaptığınız iş birliklerinden para kazanabilirsiniz. Instagram hesabınızdaki takipçileri direkt olarak arttıracak bu hile ile dilediğiniz sonuçlara kısa süre içerisinde ulaşırsınız.

Instagram Takibi Bırakanlar (Unfollow) Hilesi

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları bulmanızı sağlayacak unfollow hilesi ile takipçilerinizi düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Takibe takip yapıyorsanız pek çok kullanıcı siz takip ettikten sonra takipten çıkacaktır. Bu hile ile kolaylıkla tespit gerçekleştirebilir ve takipçi ile takip edilenler arasındaki istediğiniz dengeyi yaratabilirsiniz. Instagram takibi bırakanlar hilesinden internetteki siteler aracılığıyla ücretsiz ya da ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Instagram Video Görüntüleme Hilesi

Instagram hesaplarında videolara gelen beğeniler görünmemekle birlikte yalnızca görüntüleyen sayısı görülür. Paylaştığınız videoların görüntülenme sayısını arttırmak için bu hileyi kullanabilirsiniz. Ürün ya da hizmet tanıtımını içeren videolarda kullanılan Instagram video görüntüleme hilesi, kullanıcılarda güven duygusu yaratarak daha çok kişinin ürün ya da hizmetinizi satın almasını sağlayacaktır. Aynı zamanda video görüntülenmenin artması, daha çok kişinin keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacaktır. Keşfet kısmında olmak hesabınızı, insanlar için görünür hale getirir ve organik takipçi sayınızı arttırmanızı sağlar. Organik takipçi, sizi kendi isteği ile takip eden takipçilere verilen isimdir ve bu kitle, sizi uzun süre takip eden ve hatta hiç takipten çıkarmayan kitledir. Bu nedenle herkes organik takipçi sayısının fazla olmasını ister. Instagram video görüntüleme hilesini yaparak hesabınızı daha popüler hale getirebilir, markalar ile yaptığınız iş birliklerini arttırarak daha çok para kazanabilirsiniz.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu