Editörün SeçimiInstagram Hile

Instagram Hileleri

2010 yılında kurulduğunda Instagram’ın çok basit özellikleri bulunuyordu. Sadece fotoğraf ve 15 saniyeden oluşan videolar yüklenmesine izin veren uygulama zaman içerisinde birçok güncelleme ve yenilik almayı başardı. Bununla beraber Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınan Instagram bambaşka bir evrene yükselmiş oldu. Her gün fark etmeden sunulan güncelleştirmeler kullanıcıların daha iyi bir zaman geçirmelerine olanak sağlamakta. Instagram Çekiliş Sitesi olarak bu yazı içerisinde sizlere çok fazla kişi tarafından bilinmeyen Instagram Hilelerini sunmaya çalışacağız. Hile olarak adlandırılan şeyler aslında Instagram kullanımını kolaylaştıran bazı bilinmeyen özelliklerdir. Diğer kullanıcılar tarafından bilinmemesi bu özelliklerin hile olarak görünmesine neden olmaktadır.

Instagram Hileleri Nelerdir?

Instagram Takipçi Hilesi
Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Çekiliş Yapma olarak sizlere bu yazımız içerisinde çok güzel öneriler sunmaya çalışacağız. Yukarıda dile getirdiğimiz üzere bu yöntemler aslında bir hile değildir. Sadece doğru kullanım ve bazı özel taktikler, hesaplarınızın daha iyi etkileşim almasına olanak sağlayacaktır. Her hesapta aynı etkiler meydana gelmese bile etkileşim oranının artacağını söyleyebiliriz.

Takipçi Artışı

Instagram’da takipçi arttırmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Birçok kişi ilk olarak ücretli olarak takipçi alma yoluna girmektedir. Takipçi almak ilk etapta iyi bir şey gibi gösterilebilir. Ancak; zaman içerisinde takipçilerin düştüğünü, etkileşim yapmadıklarını göreceksiniz. Bu durumda boşa para verdiğinizi bile düşünebilirsiniz. Her zaman gönderilerinize etkileşim yapan, kalıcı ve organik takipçi elde etmenin yolu ise çekiliş yönteminde olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram Çekiliş Sitesi olarak sitemizde birçok hesabın organik takipçi kazanmasına öncüşük ettik. Bir çekiliş konusu ve teması belirleyerek çekiliş başlatabilir, çekiliş süresinde kalıcı, organik ve gerçek takipçiler kazanabilirsiniz. Çekiliş bitse bile kalıcı olan bu kişileri elinizde tutmak için sürekli olarak çalışmalı, özgün paylaşımlara devam etmelisiniz. Bunun dışında her ay çekiliş yapma alışkanlığı edinirseniz kitlenizi düzenli bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Instagram Beğeni

Instagram Beğeni arttırma işlemi için ise ücretli servislerden destek alabilirsiniz. Otomatik beğeni paketlerinin yanı sıra her görselinize özel beğeniler yüklemeniz ilk etapta sizleri yükseltecektir. Yukarıda belirttiğimiz çekiliş yöntemini uygulamanız durumunda ise hesaplarına kalıcı, yüksek ve gerçek beğeniler gelmeye başlayacaktır. Beğeni sayısını arttırmak için özgün paylaşım yapmaya her zamankinden daha fazla önem vermeye çalışın.

Paylaşım Açıklamalarını Daha Sade Hale Getirin

Özellikle milyonluk kitleler tarafından takip edilen hesapların ne kadar güzel, ne kadar düzenli açıklamalar girdiğini göreceksiniz. Peki siz neden bu şekilde güzel, düzenli açıklamalar girmiyor sunuz? Yıllarını Instagram’a vermiş hesaplar işin tüm sırlarını öğrenmiş durumda. Gönderi açıklamalarını Instagram’ın istediği şekilde düzenleyen hesaplar, uyguladıkları hile sayesinde hesabızınız daha iyi hale getirebilirsiniz. Açıklama bölümü aslında dikkat etmeniz gereken en önemli bölümdür. Uygulamanız gereken işlemler;

Paylaşacağınız görselin açıklamasını direk gönderi altına yazmayın. Paylaşacağınız görselin açıklama bölümüne ait metni ilk olarak telefonun notlar bölümünde ya da e-posta bölümünde yazarak hazır hale getiriniz. Açıklama bölümlerini not bölümünde düzenlemeniz durumunda istediğiniz şekilde düzenleme yapabilir, görsel ve şekiller ekleyebilirsiniz. Instagram açıklama bölümünde istediğiniz düzenlemeyi yapamayabilirsiniz. Notlar bölümündeki düzenlemeyi kopyalayarak açıklama bölümüne yapıştırmanız durumunda istediğiniz sonuca ulaşacaksınız.

Hastag Görünümünü Sadeleştirin

Instagram Çekiliş Yapma olarak hesaplarınızı nasıl yükseltebileceğinizi detaylı olarak birçok yazımızda dile getirmeye çalıştık. Paylaşımlarının geniş kitlelere ulaşmasını isteyen kişiler genelde gönderilerinin altına Hastag eklemeyi istiyor. Ancak çok fazla hastag eklemek yüzünden takipçilerinizin olumsuz etkileneceğinizi düşünebilirsiniz. İşte bu aşamada sizlere çok güzel bir hile yönteminden bahsedeceğiz. Bu yöntem birçok fenomen, ünlü tarafından kullanılmaktadır.

Çok fazla etiket ekleyip sadece bir kısmının görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamanız gereken adımların ne kadar kolay olduğunu görünce çok şaşıracaksınız. Bu yöntemi Instagram Çekiliş Yap işlemi sırasında da kullanabilirsiniz. Örneğin paylaşım yapacağınız resim ve fotoğrafın altına ilk olarak görsel ile ilgili metini yazıyorsunuz. Ardından keskinlik bildiren bir ibare koyuyorsunuz. Bu “devamı, ışık ya da devamında etiketlerin olduğunu belirten herhangi bir sembol olabilir.” Devamı gibi işaretler koymak, gönderinin altında bol miktarda hastag olduğunu gösterecektir. Keskinlik bildiren bir ibare koyduktan sonra ister 30 hastag ekleyin isterseniz de 10 adet kullanıcı etiketleyin. Kullanıcılar o bölümü otomatik olarak geçip gönderi detaylarını görüntüleyecektir.

Takip Ettiğiniz Kişilerin Tüm Paylaşımlarını Görün

Instagram Çekiliş olarak sizlere Instagram ile ilgili her türlü ipuçlarını vermeye hazırız! Örneğin her gün severek ya da istemeyerek de olsa takip ettiğiniz bazı Instagram hesapları vardır. Bu hesapların paylaşım yapıp yapmadığına, hikaye atıp atmadığına bakmak için öncelikle ilgili kişinin hesabına, profiline girmeniz gerekiyor. Bunun dışında şanslı olmanız durumunda ana sayfa bölümündeki hikaye bölümü sizlere istediğiniz kişinin profiline girmeden hikaye gönderileri görmenize imkan tanımakta. Bu gibi işlerle uğraşmak sizleri yorabilir. Bu işin kolay yolu ise bildirim almak olacaktır. Profilini takip etmek durumunda kaldığınız kişiler için “Gönderi Bildirimlerini Aç” demeniz durumunda tüm paylaşımlarına dair bildirimler alacaksınız.

Instagram Paylaşımlarına Yer Ekleyin

Instagram Çekiliş Yapma platformu olarak Instagram’ın sürekli olarak değiştiğini, yenilendiğini üst bölümlerde dile getirmiştik. Bazı güncellemeler kullanıcılar tarafından çok fazla beğenilirken bazıları hiçbir şekilde beğenilmez hatta sürekli olarak eleştirilmektedir. Instagram gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaştırmanın bir diğer formülü de Instagram gönderilerine yer eklemektir. Bazen istediğiniz yerleri bulma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak; sizlere fenomenler tarafından kullanılan bir yöntemi bahsettiğimizde artık bu sorunun tamamen ortadan kalktığını göreceksiniz.

Yer bildirimi yaptığınızda aradığınız yer, yer bildirim bölümünde çıkmayabilir. İstediğiniz her yerde yer bildirimi yapabilmek için öncelikle sizlere bir IOS işletim sistemli telefon gerekecektir. iPhone modeli ve sürümünün herhangi bir önemi yoktur. Aradığınız yer eğer yer bildirim ekranında çıkmıyorsa burada devreye Facebook girecektir. İlk olarak Facebook hesabınıza girerek yer bildirimini Facebook uygulaması üzerinden yapın. Eğer yaptığınız yer bildirimini arkadaşlarınızın görmesini istemiyorsanız paylaşımı sadece ben yapabilirsiniz. Yer bildirimini Facebook üzerinden yaptıktan sonra Instagram hesabınıza girerek fotoğrafı yeniden paylaşıp yer eklemek istediğinizde artık o yerin yer bildirim ekranında göründüğünü göreceksiniz. Eğer cihazınız ile ilgili bir sorun yoksa yer bildiriminin anında yapıldığını göreceksiniz. Bunun haricinde Android işletim sistemli telefonlarda yer bildirimi hilesinin çalışmadığını belirtmek istiyoruz.

Çektiğiniz Fotoğrafları Daha Kaliteli Hale Getirin

Instagram Çekiliş Yap olarak son olarak sizlere fotoğraflarınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Bu bölüm aslında bir hileden ziyade sizlere ipucu olması açısından eklenecektir. Kullanmış olduğunuz telefon ne kadar iyi olursa olsun. En iyi kamera ile çektiğiniz fotoğraflar bile bazen vasat olabilir. Aslında işin sırrı tamamen başarılı fotoğraf düzenlemeden geçmektedir. Profesyonel olarak fotoğrafları düzenlemeniz durumunda daha fark edilebilir hale gelebilirsiniz. Bu sayede öğün içerikler de ortaya çıkaracağınız için takipçi kitleniz tarafından da her zaman sevileceksiniz.

Instagram Çekiliş Sitesi olarak sizlere bu yazı içerisinde Instagram Hileleri sunmaya çalıştık. Sizlere yardımcı olarak bu özellikler sayesinde hesaplarınızı daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Bu liste dışında hile var mı diye soracak olursanız elbette var. Sizler de Instagram kullanımı sırasında daha önce görmediğiniz özellikler ile karşılaşabilir, hesap yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu