Editörün Seçimiİnstagram Para Kazanma

Instagram İle Para Kazanmak Mümkün mü?

Instagram hesabınız üzerinden para kazanmak mı istiyorsunuz?Günümüzde her yaş grubundan milyonlarca insan günün birkaç saatini Instagram’da geçiriyor. Birçok kişi günümüzde gelirinin büyük bir bölümünü Instagram üzerinden elde ediyor. Sosyal medyadan para kazanmanın zor ya da büyük sırlarla dolu olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak; Instagram Çekiliş Sitesi olarak bu yazımız içerisinde sosyal medya fenomenleri tarafından uygulanan taktikleri dile getirmeye çalışacağız.

Instagram’dan Para Kazanma Yolları

Instagram Çekiliş Yap platformu olarak sizlere Instagram’dan para kazanma yolları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Atacağınız adımlar ile kendinizi ön plana çıkarırsanız sosyal medya üzerinden çok güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Birçok kişi sosyal medyadan para kazanmak için çok ama çok fazla takipçiye gerek olduğunu düşünür. Oysa; düşük takipçili hesaplar ile de para kazanmak mümkündür.

Reklam Alarak Instagram’dan Para Kazanma

Kişisel hesabınız ile para kazanmayı unutun. Kişisel hesabınız ile sadece eğlenceli vakitler geçirin. Instargam’dan Para Kazanmak için kendinize sıfırdan, kazanç üzerine açılmış bir profil oluşturun. Profesyonel bir hesap olacağı için her yönü ile para kazanacağınızı düşünün.  Sıfırdan açılan bir hesapla para kazanmak olmaz diye düşünebilirsiniz. Ancak oldukça düşük bir bütçe ile Instagram Çekiliş düzenleyebilir, hesabınıza 10, 20 bin takipçiyi hemen kazandırabilirsiniz. Reklamlar ile para kazanmak için en azından bir 50,000 takipçi kazanmaya bakın. Her hafta düzenleyeceğiniz çekilişler ile bu takipçi sayısına birkaç ayda ulaşabilirsiniz.  Özellikle belirli bir kategoride hesap açtıysanız ve o kategoride çok fazla hesap yoksa daha erken dönemlerde dahi reklamlar alabilirsiniz.

Reklamlarla para kazanma olayını  Instagram Çekiliş Yapma üzerinden anlattık. Bunun neden bu şekilde geliştiğini sorabilirsiniz. Reklam verenler artık Instagram hesaplarındaki çakallıkları öğrendiler. Önceden hesaplarına bot hesaplarla dolduran kişiler milyon, milyar TL ücretler talep ederek reklamlar almaya çalışıyordu. Reklam verenler verdikleri reklamdan geri dönüşüm almadığında bu durumda bir terslik olduğunu biliyor.  Bu nedenle artık her reklam veren artık reklam vereceği hesabın takipçisine, beğenilerine bakarak organik olup olmadığına bakmaktadır. Çekilişler gibi organik yöntemlerle kazanılan takipçiler her zaman daha fazla ilgi görmektedir. Reklam veren nasıl bulacağınızı düşünmeyin. Eğer organik bir takipçi kitleniz varsa reklam verenler sizleri bulacaktır.

Satış Yaparak Instagram’dan Para Kazanmak

Instagram’dan para kazanan kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi de ürün satıcılığı yapmaktır. Yukarıda ilk seçenekte belirttiğimiz yöntem üzerinden para kazanabilmek için en azından bir miktar sermayeye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Instagram üzerinden 3 farklı yöntem ile satışlar yaparak para kazanabilirsiniz. Instagram Çekiliş olarak sizlere 3 yöntem üzerinden de bilgi vermeye çalışacağız. Instagram üzerinden ürün satarak nasıl para kazanacağınız;

Satış Ortaklığı İle Instagram’dan Para Kazanma

Toptan ürün satın alarak bunları pazarlayabilirsiniz
Kendi imalatınız olan ürünleri satabilirsiniz.

Instagram’da satışa başlamadan önce bir pazar araştırması yapmanız gerekiyor. Instagram’da hangi ürünlerin rağbet gördüğünü, hangi ürünlere talep gördüğünü iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Bununla beraber kimsenin piyasaya sürmeye akıl edemediği ürünler bulursanız işte o zaman para sayma makinesi satın alabilirsiniz. Örneğin; bir zamanlar stres çarkları çok meşhurdu. Yurtdışında bunun popüler olduğunu görüp ilk stres çarklarını ülkemize getiren kişiler emin olun bu işten milyonlarca lira para kazandılar. Ancak u denli çok tutulacak bir ürüne öncülük etmek çok da kolay olmadığını söyleyebiliriz. Başlangıçta kadın ve erkeklerin en çok ilgi gördüğü ürünleri tespit ederek kar marjından azaltarak ürün satışına başlayarak para kazanabilirsiniz.

Yaptığınız analizler sonucunda en çok satış yapılacak ürünleri tespit ettiğinizi varsayalım. Gerekli stokları oluşturduktan sonra satış kısmına nasıl geçeceğinizden bahsedeceğiz.  Ürünler için belirleyeceğiniz fiyatların oldukça önemli olduğunu belirtelim. Sizin gibi ürün satışı yapan tüm hesapları tek tek inceleyerek ürünleri ne kadar sattıklarını görün. Daha sonra kar marjınızı düşünerek en uygun fiyatı vermenizi öneririz. Bu sayede daha kısa süre içerisinde elinizdeki ürünleri satarak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Hangi tür mağazalar açacağınızı da soruyor olabilirsiniz. Instagram Çekiliş Sitesi olarak oldukça uzun bir süredir Instagram ile ilgili analizler yaptığımızı söyleyebiliriz. Genel olarak en çok talep gören ürünlerin ayakkabı, butik ürünleri olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak yaz aylarında aksesuar hesaplarının da ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.  Bu kategoride ürünleri ister toplu olarak satın alıp satabilir, isterseniz kendiniz bir üretim merkezi kurarak ürünleri imal edip satabilirsiniz.

Instagram Alternatif Para Kazanma Yöntemleri

Instargam Çekiliş Yapma olarak sizlere yukarı bölümde kullanıcıların hangi yöntemler ile para kazandıklarından bahsettik. Buna ek olarak sizlere alternatif para kazanma yöntemleri hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Yukarıdaki yöntemler sizlere uygun değilse alternatif seçenekler üzerinden de para kazanmayı deneyebilirsiniz.

Instagram Hesabı Satmak

Instagram Çekiliş Sitesi olarak sizlere çok özel ama bir o kadar da çok kazançlı bir para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Insatagram hesabı satın almak isteyen çok ama çok fazla kişi bulunuyor. Instagram hesabı açabilir, mail ve telefon onayı yaparak hesabı profesyonel bir şekilde düzenleyip satabilirsiniz. Gün içerisinde kaç adet hesap açtığınızın bir önemi yoktur. Webmaster platformlarında günde 100 hatta 1,000 adet hesap alacak kişiler bulabilirsiniz. Instagram hesabı açıp satarak en azından kendinize bir ek gelir oluşturabilirsiniz.

Ürün ve Mekan Tanıtımı Yapmak

Instagram’dan Para Kazanmak için elinizde oldukça fazla seçenek bulunuyor. Az da olsa bir takipçiniz varsa marka ve işletmelerden size gelen teklifler sonucunda ürün ve hizmet reklamı yapabilirsiniz. Buna ek olarak bulunduğunuz bölgede yer alan mekanlar ile iletişime geçerek onların reklamını yapabileceğinizi dile getirebilirsiniz. Özellikle mekan tanıtımı yaparak bile dahi aylık kendinize güzel gelirler oluşturabilirsiniz. Artık 10 bin takipçiye ulaşmak oldukça çok kolay ve basit durumda.  Basit bir Instagram Çekiliş Yap işlemi ile 2 3 hafta içerisinde 10 bin takipçiye ulaşabilirsiniz. Bölgenizde bulunan kafe, restoran, otel gibi işletmeler ile iletişime geçerek güzel reklamlar alabilirsiniz.

Instagram Paylaşımı Yaparak

Instagram Çekiliş Sitesi olarak sizlere son yöntem olan paylaşım taktiğini sunacağız. Instagram paylaşımı yaparak para kazanacağınızı söylesek ne dersiniz?  Birçok kişi yapılan her paylaşımdan ötürü Instagram’ın para vereceğini düşünür. Oysa; Instagram yapılan paylaşımlar için herhangi bir ücret ödemiyor. Az da olsa bir takipçi kitleniz varsa bölgesel fenomen olarak kabul edilebilirsiniz. En kötü fenomenin bile Instagram üzerinden gelir ettiğini söyleyebiliriz. Örneğin bir işletme, marka ve ürün ve hizmeti sunan kişi sizinle iletişime geçerek onların belirlemiş olduğu bir gönderiyi paylaşmanızı isteyebilirler. Hesabınızın takipçi durumuna göre değişen ücret tarifeleri isteyebilir, her paylaşım üzerinden para kazanabilirsiniz.

Instagram’dan Ne Kadar Para Kazanılır?

Instagram Çekiliş Yapma olarak yazımızın bu bölümünde ise ne kadar para kazanacağınız hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Instagram para kazanma yöntemleri hakkında sizlere lazım olan bilgileri yukarıdaki bölümde listeledik. Bu bilgilere okuyan kişiler, Instagram’dan ne kadar para kazanılır sorusu da sormaktadır. Bu soruya net bir cevap vermek oldukça zor, hatta imkansızdır. Hesabın takipçi sayısı, uyguladığınız yöntem, çalıştığınız reklam veren gibi etmenlere bağlı olacak şekilde birçok farklı gelir türünün bulunduğunu söyleyebiliriz. 1,000 TL’den başlayan reklam ücretleri 30,000 TL hatta 50,000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. 2 milyon üzeri takpçili hesapların aylık 500,000 TL üzeri reklam gelirleri olduğunu tekrardan hatırlatmak istiyoruz.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu