Instagram Genel

Instagram İşletme Hesabı Kapatma Yapılır Mı?

Instagram İşletme Hesabı

Instagram, kurulduğu yıldan itibaren ücretsiz üyelik ve ücretsiz gönderi paylaşma hizmeti vermekte olan bir sosyal medya platformudur. Yorum, beğeni, paylaşma ve kaydetme seçenekleriyle gönderi etkileşimlerinde bulunabilirsiniz. Son yıllarda, esnek çalışma saatlerine sahip olmak isteyenler ve kendi işinin patronu olmak isteyenler için, Instagram, son derece faydalı bir hizmet sunmaya başlamıştır. Hesaplarınızı bireysel hesap ya da işletme hesabı olarak kullanabileceğiniz iki seçenek sunmuştur. Hobilerini para kazanmaya dönüştürmek isteyenler ya da kendi işinin patronu olmak isteyenler işletme hesaplarını tercih edebilirler. Birkaç basit adımla, işletme hesabına geçebilirsiniz. İşletme hesabında başarılı olamadığınızı ya da artık bu hesaba ayıracak vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız, Instagram işletme hesabı kapatma yapılır mı sorusuna yanıt arıyorsanız, ayarlar kısmından kendi profilinize geçiş yap kısmından işletme hesabınızı kapatma şansına da sahipsiniz.

Instagram Butik Hesabı Açma

E-ticaret konusunda işletme hesaplarla para kazanmaya ön ayak olan Instagram, her konuda para kazanmanıza da yardımcı olmaktadır. Son dönemlerde trend olan ve daha uygun fiyatlı kıyafetlere ulaşmak isteyen kişiler tarafından da e-alışveriş sık sık tercih edilmekte. Herhangi bir sitede kurulan butik hesapları çok fazla etkileşim almayabilir ancak Instagram butik hesapları ulaşma ve ürün hakkında soru sorma açısından çok daha kolay olduğu için insanlar artık butik hesaplarına yöneltmekte.

instagram işletme hesabı kapatma
instagram işletme hesabı kapatma

Herhangi bir işletme sayfası açın ve bunu butik hesabına dönüştürebilirsiniz. Bu hesapla birlikte gönderi yorumlarına da sabitlenen hikayeler kısmında yer verirseniz satış oranınız aratacaktır. Bir ihtimal olan başarısızlık konusunda da kullanıcılar Instagram işletme hesabı kapatma yapılır mı sorusunu Instagram işletme hesabı kapatma 2020 yılında çokça aranan başlıklardan biri olmuştur. İstediğiniz zaman hesabınızı kapatma şansına da sahipsiniz.

Intagram Hesabı Kurmak İçin Gerekenler

Instagram’a üye olmak oldukça basittir. Size ait olan bir mail adresi ya da bir telefon numarası ile birlikte üye olabilirsiniz. Kullandığınız mail ve oluşturduğunuz bir şifreyle artık Instagram hesabına sahip olabilirsiniz. Sosyal medya hayatında yeniyseniz, maksimum birkaç gün içerisinde Instagram özelliklerini kolayca keşfedebilirsiniz. Instagram açtınız ancak içeriklerin size hitap etmediğini düşünüyorsanız, İnstagram hesabı nasıl KAPATILIR sorusunun yanıtını hemen verelim. Profil>Ayarlar>Hesap>Hesabımı geçici olarak kısmından kapatabilirsiniz.

IGTV Ne İçin Kullanılır?

Instagram, 2010 yılında fotoğraf ve video gönderilerini ücretsiz bir şekilde paylaşmanızı sağlayan bir sosyal medya platformudur. Ancak, video paylaşım süresi 1 dakikayla kısıtlı olduğundan gelen talepler üzerine IGTV opsiyonunu da Instagram hizmete sunmuştur. IGTV, normal videolardan daha uzun bir video paylaşım hizmeti sunar. İster bir yemek isterseniz de doğa gezilerinizle alakalı paylaşımlarda bulunabileceğiniz IGTV, içerik kısmında herhangi bir kısıtlama sunmaz.

instagram kişisel blog geçiş
instagram kişisel blog geçiş

Ücretli ürün tanıtımları ya da işletme hesaplarının da ürün tanıtımları için sıkça kullandığı IGTV, kişiye bağlı olarak her amaçla kullanılabilir. İşletme hesapları, ürünlerinin genel ve detaylı özelliklerini anlatmak için sıkça IGTV hizmetinden yararlanır. Instagram kişisel blog geçiş yapıldığı zaman, blog kullanıcıları da detaylı bir şekilde konuyu anlatmak için IGTV hizmetini kullanılır,

Instagram’ı Hangi Kullanıcı Seçenekleriyle Kullanabilirim?

Eğer hedefiniz para kazanmaksa ve bunu e-ticaret üzerinden yapmak istiyorsanız, Instagram işletme hesaplarını tercih edebilirsiniz. İşletme hesap seçeneğinizi Whatsapp işletme hesabınızla eşleştirebilir ve satışta bulunduğunuz ürün hakkında sipariş taleplerinizi buradan sürdürebilirsiniz. İnstagram işletme hesabı nasıl gizlenir diye merak ediyorsanız ilk yapmanız gereken, işletme hesabınızı kişisel hesaba dönüştürmek. Daha sonrasında da profil>ayarlar>gizlilik>hesap gizliliği kısmından hesabınızı gizleyebilirsiniz. İşletme hesabınızın siparişlerini mesajlardan kısmından almaya karar vermek istediniz ve Whatsapp işletme hesabı nasıl kapatılır sorusunun yanıtını arıyorsanız cevap çok basit. Ayarlar>Bilgiler kısmından kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Instagram kişisel blog kullanım hizmeti de vermektedir. Gündelik hayatınızdan kesitlerle kurduğunuz blog hesabınızla artık ilgilenemiyorsanız ve Instagram kişisel Blog Kaldırma 2019 sorusunun yanıtını arıyorsanız hemen bahsedelim. Profil>Ayarlar>Hesap kısmından blog hesabınızı da kaldırabilirsiniz. Ayrıca, Instagram tanınmış kişi kaldırma 2020 sorusunun bir yanıtı olan bu seçenek, oldukça kolaydır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu