Instagram Genel

Instagram Organik Takipçi Beğeni Hilesi

Instagram’da popüler bir kullanıcı profiline sahip olmak herkesin hayali haline gelmiş durumdadır. Bu hayali zihinlerinde meşgul eden Instagram kullanıcıları kimi zaman Instagram kullanıcı hesaplarının takipçi sayısını artırmak isterler. İşte bu takipçi sayısı artırma sırasında ise kullanıcılar genellikle çeşitli hilelere başvurur. Takipçi artırma hile programları kullanıcılara takipçi getirse de bu takipçiler genellikle bot instagram hesabı olduğu için sorunlara yol açar. Bu sorunlardan en önemlisi ise Instagram Kullanıcı Hesabı takipçi sayısı ile Instagram profili Gönderi beğeni sayısının uyuşmazlık göstermesidir. Peki, Instagram’da hem takipçisi sayısının organik tutup hem de gönderi beğenisi sayısını organik takipçi ile uyumlu tutmanın en doğru yolu nedir?

instagram organik takipçi satın alma
instagram organik takipçi satın alma

Organik Takipçiler Her Instagram Gönderisini Beğenir Mi?

Instagram organik takipçi satın alma yoluna başvuran kullanıcılar çeşitli kullanıcı hesabı takipçisi yükseltme yoluna giderler. Bunu takip ederek çeşitli İnstagram organik takipçi programı kullanmaya da yönelirler. Ancak tüm bunları yaptıktan sonra Instagram post beğenileri değişiklik göstermeden az kalabilir. Bu az post beğeni durumunun organik takipçilere geri dönüşü güvensizlik olarak gelecektir. Güvensizlik durumu bir Instagram kullanıcısının isteyeceği en son durumdadır. Bu durumu ortadan kaldırmak için ise detaylı bir şekilde profil incelemesi yapmak gerekmektedir.

Organik takipçiler her instagram gönderisini beğenmez. Instagram Akış sayfalarına düşmeyen gönderiler beğeni alamaz. Bu durumu ortadan kaldırmak için genel olarak Instagram kullanıcılarının yoğun olduğu işe geliş ve gidiş saatleri, öğle araları saatleri ve akşam yemeği sonrası saatleri arasında gönderi paylaşımında bulunmaktan geçer. Bu belirtilen saat dilimleri arasında gönderi yapıldığı takdirde ise en fazla günde iki gönderi paylaşılmalıdır. Bu belirtilen sayıdan fazla yapılan gönderi paylaşımı organik takipçilerin güvenini kırarak, Instagram kullanıcı profilinizden sıkılmalara yol açar.  Bu durumla karşılaşmamak için organik takipçilerinizin gönderi beğenilerine katkısı konusuna yoğunlaşmanız sosyal medya uzmanlarınca tavsiye edilir.

organik takipçiler
organik takipçiler

Instagram’da Organik Takipçi Kazandıran Hesapların Ortak Özelliği Nedir?

Instagram üzerinde takipçiler kendi aralarında GT yaparak yeni takipçi kazanma yolları arar. GT nedir? Instagram üzerinde takipçi kazandıran altın hesaplar vardır. Bu hesapların asıl amacı takipçi sayısını artırmak isteyen kişilerin birbirini geri takip ederek, organik takipçi kazanma heveslerinden gelmektedir. Bu duruma verilen kısaltma olan “GT” İSE GERİ TAKİP ET demektir. Geri takip etmek genellikle sabaha karşı 03.00 – 06.00 arasında yoğunluk getirir. Bu saat dilimi arasında GT yapan instagram kullanıcı hesapları birbirine organik takipçi kazandırır.

Instagram Organik Takipçi Nedir?

Instagram Organik Takipçi hilesi ile kullanıcı hesabınız güvenilir bir görünüm kazanacak. Bu yolun en önemli özelliği çeşitli programlar kullanmak ve GT YAPAN takipçi hilesi hesapları ile organik takipçileriniz birer birer gelerek postlarınızın beğeni sayısını yükseltir. Beğeni sayısı yüksek postlar zaman içinde artarak instagram kullanıcı profilinizi renklendirecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu