Instagram Takipçi

Instagram Organik Takipçi Hileleri

Organik Takipçi Kazanmanın Yolları

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Ülkemizde internet sektörünün en canlı sektörlerinden biri olan Instagram takipçi olayında popülerlik devam ediyor. Son yıllarda en çok açılan siteler Instagram takipçileriyle ilgili oluyor. Bu kadar çok satışın yaşandığı dönemde haliyle hile arayışı ve satışı da oluyor. İnstagram takipçi hilesi ve İnstagram sınırsız takipçi hilesi gibi birçok arama, arananların en başında olur hale geldi. Peki bu hileler gerçek mi? İşe yarıyorlar mı?

Instagram Takipçi Hilesi Gerçek mi?

Pek çok kez dile getirdiğimiz gibi Instagram takipçi hilesi adı altında satılan yazılımların neredeyse tamamı hesap çalıntılığı ve dolandırıcılık amacıyla yapılan yazılımlardır. Instagram sürekli kendini güncelleyen ve yeni algoritmalar çıkararak takipçi, izlenme ve beğeni gibi durumlarda hile yapmak isteyenlerin önüne geçiyor. İnstagram takipçi hilesi 2020 yılından bu yana çok fazla denendiği için Instagram artık güncellemelerini daha sık hale getirdi. Kısacası gerçek takipçi hilesi gibi bir durum yoktur. Hesaplarınızı organik bir şekilde yükseltmek sizin için en doğrusu olacaktır.

instagram organik takipçi hilesi 2020
instagram organik takipçi hilesi 2020

Instagram Organik Takipçi Programı

Hilelerin yanı sıra aramaların çoğu da program adı altında gerçekleşiyor. Instagram organik takipçi programı var mı ya da bunlar işe yarıyor mu gibi sorular çok sık geliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bunlar da hileler gibi aslında olmayan yazılımlardır. Bu tarz organik takipçi kasma programları yerine daha farklı ve doğal yollara yönelmenizi tavsiye ederiz.

instagram organik takipçi programı
instagram organik takipçi programı

Instagram Takipçileri Ne İş Yarıyor?

Kullanıcıların neredeyse tamamı takipçi kasarak popülerleşme yoluna girmek istiyor. Ortalama son 5 yıldır Instagram ve türevi sosyal medya platformları üzerinden popülerleşmenin kolay olması yüzünden birçok insan bu yola yöneliyor. İnstagram 100 takipçi hilesi ya da 100’ün katları hileleri deneyerek popüler olmaya çalışıyorlar. Bunların doğru olmadığını söylemek gerek. İnstagram takipçi hilesi 2019 ( ücretsiz) yılında insanlara aşılanmaya çalışılsa da pek çok kişi gerçek olmadığını anladı. Hileleri kullanarak takipçiye sahip olmak isteyenlerin asıl amacı kısa yoldan popüler biri olmaya çalışmasıdır.

Hile Yerine Ne Yapmak Gerekli?

Her zaman dile getirdiğimizi gibi Instagram kendini güncelleyen bir platform. Instagram’ın güncellemelerini takip ederek yani Instagram’ın seveceği hareketlerde bulunarak takipçi yükseltmeye çalışmak en doğrusu olacaktır. Bu şekilde takipçileriniz düşmez ya da hesabınız spam olarak algılanmaz. Kendi alanınızla ilgili takipçileri bularak onların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımların ya da hikayelerin ilgi çekici ve kaliteli olmasına özen göstererek doğal takipçiler elde edebilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi şifresiz olarak sizden giriş yapmanızı istemez. Bu yüzden bu tarz hilelere şifrenizi girdiğiniz vakit hesabınızın çalınması çok doğal olabilir. Hile gibi yazılımlara kanmamak için hiçbir şekilde şifrenizi girmeden, az önce belirttiğimiz yolları denemeniz en doğrusu olacaktır.

Youtube gibi mecralarda bulunan birçok doğal Instagram takipçi kasma videolarını da izleyerek yeni yeni fikirler bulabilir ve bunları deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu