Instagram Genel

Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?

Reels İle Takipçi Artırma

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram Reels, Instagram sosyal medya platformu üzerinde Tiktok uygulamasına karşılık olarakl 15 saniyelik müzikli videolar yüklenmesine imkan tanıyan bir uygulama özelliğidir. Müzikli videolar sayesinde kullanıcılar Reels Instagram üzerinden kendini çok iyi ifade etme imkanı buldu. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü desteği reels vermektedir. Reels imkanı sizi organik takipçi arttırma imkanları ile de tanıştırır. Reels videolarında instagram kullanıcıları akıllarında her zaman, “Reels İzlenme Arttırma” yöntemini arar. İzlenme sayısı yüksek olan Reels instagram videoalrı instagram keşfet özelliği sayesinde karşımıza çıkıyor. Bu sayede de kullanıcı hesabınıza organik takipçi akışı sağlanır.

reels instagram
reels instagram

instagram Reels Nasıl Kullanılır?

Tıpkı Tiktok uygulamasında olduğu gibi müzikli ve eğlenceli özgün içerikler üretmeniz gerekmektedir. Bir instagram fenomeni olmak isteyen ya da hali hazırda instagram fenomeni olan kullanıcılar İnstagram Reels özelliğini kullanırken şunları bilmelidir:

  • Özgün olmalı
  • Eğlenceli içerikler üretmeli
  • Doğru müzik seçimi yapmalı
  • Müzik seçimi güncel olmalı

Reels Videoları Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasına kullanıcı adı ya da mail adresi ile ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Ardından anasayfa akışınız üzerinden story özelliğine giriyorsunuz. Story özelliğinin hemen yanında yer alan instagram Reels özelliği sizin doğru adresiniz olacaktır. Buradan ise Reels instagram özelliğine ait efektleri doğru kullanarak 15 saniyelik Reels videonuzu yapabilirsiniz.

Reels Videosu İzlenme Arttırma Hilesi Nedir?

Reels videosu izlenme sayısınızı hile yaparak arttırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Reels İZLENME HİLESİ yöntemlerini kullanmaktır. Tıpkı Şifresiz beğeni hilesi sayesinde yapmış olduğunuz gibi Şifresiz İzlenme Hilesi de yapabilirsiniz. Instagram Reels videonuza şifresiz hile göndermek için güvenilir bir hile sitesi bulun. Ardından Reels instagram  videonuzun bağlantı linkini kopyalayın. Kopyalamış olduğunuz Reels Videosu bağlantı linkini ise güvenmiş olduğunuz hile sitesinde yer alan link alanına yapıştırın. Kopyalama işlemini ctrl+c ile yapabilirsiniz. Yapıştırma işlemini ise ctrl+v ile yapabilirsiniz.

reels instagram videosu
reels instagram videosu

Instagram Reels Videoları Görüntülenme Nasıl Olur?

Instagram sosyal medya olarak birçok insanı bir araya getiren özel bir yerdir. Yeni medya düzenine hitap eder ve dünyanın her yerinden insanı bir arada tutar. Reels videosu izlemeye başladığınızda instagram uygulaması üzerinden çıkışınız zor olabilir. Bunun sebebi kullanıcıların oldukça farklı içerikler yayınlamasıdır. Her reels instagram videosu kısa içerikli olduğu için de zihninizi yormadan sizi eğlenceli vakit geçirmeye iter. Reels videoları birçok takipçi getirir. Doğru reels görüntüleme sayısına ulaşırsanız bir anda dünyanın her yerinde yaşayan instagram kullanıcılarına hitap edebilirsiniz. Bu bakımdan instagram etkileşiminde bulunmanız çok önemlidir. İsterseniz hile kullanarak görüntüleme oranınızı artırın, isterseniz de organik takipçileriniz sayesinde reels izlenme oranınızı artırın sizin için yararlı olacak en önemli faktör içerik üretiminizin hızlanması olacaktır. Daha çok kullanıcıya hitap etmek için mutlaka instagram uygulaması üzerinden bol sayıda reels videosu üretin. Reels videolarınızı ise daima güncel reels videoları ile karşı karşıya getirin ve özgünlüğünüzü koruyarak ilham alın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu