Instagram Genel

Instagram Video İndirme Programları

Instagram'da Video Nasıl İndirilir?

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medya kullanımı oldukça arttı. Zira pandemi süreci de bu kullanımı hızlandırdı ve yaygın bir seviyeye ulaştırdı . Herkesin elinden telefon düşmediği gibi insanlar sürekli Instagram’da sayfalar takip edip, Instagram üzerinden canlı yayın yapıp oradaki videoları izliyor. Daha önceden Instagram üzerinde izlediğimiz bir videoyu sonradan bulamayabiliyoruz. İşte bu noktada önceden izleyip sevdiğimiz videoları bulabilmek için o videoları telefonumuza indirmemiz gerekiyor.

Instagram hesabına sahipseniz instagram video indir özelliğini de kullanmanız gerekecektir. Instagram video indirme-Iphone telefonlarda yapılabildiği gibi diğer bütün akıllı cihazlarda da yapılabilmektedir.

Instagram’da Videolar İçin Uygulamalar

Instagram’da izlediğiniz videoları indirmek için bazı programlar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları DownVid, Documents, Video Downloader, Instasave gibi uygulamalardır.

instagram video download
instagram video download

Böylece instagram video download etme uygulamalarını gerek IOS gerek ise Android yazılımcı akıllı telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Bütün bu uygulamalar ücretsiz olup sadece akıllı telefonunuza uygun hesaplarınızın olması yeterli olacaktır. Bu uygulamalardan telefonumuza uygun olanı indirdikten sonra Instagram’daki istediğimiz herhangi bir videoyu telefonumuza indirebiliriz ve bu videoları kaydettiğimiz takdirde internetin çekmediği metroda bile izleyebiliriz.

Video İzleme İndirme

Instagram kullanıcıları video indirmek için yukarıda belirttiğimiz programlardan faydalanabilir. Bu programların hepsi ücretsiz olup akıllı telefonunuzun sahip olduğu işletme sistemine göre App Store’dan, Google Play’den video indirme uygulamalarını telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız varsa PC üzerinden de bu uygulamalara erişip, bilgisayarınıza gerekli uygulamaları indirebilirsiniz. Böylece instagram şifresiz video indirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

İndirdiğiniz videoları herkesle ve her sosyal medya hesabınızda dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz bu video indirme programları sayesinde. Ayrıca, sadece telefonunuza değil masa üstü bilgisayar ya da laptoplarınıza da Instagram’dan video indirip kaydedebilirsiniz.

Instagram’daki Videoları Kaydetme

Instagram hesabınızda izlemek ve indirmek istediğiniz videoları indirdikten sonra bu videoları cihazınıza kayıt ederseniz böylece internet bağlantınız olmadığı yer ve zamanlarda da indirmiş olduğunuz bu videoları kolayca izleyebilirsiniz. En güzel instagram videoları indir ayrıcalığı ile komik ve güzel, beğenmiş olduğunuz Instagram videolarını her zaman ve her yerde internet bağlantınız olmadan bile izleyebilirsiniz. Bunun için sadece, indirdiğiniz videoları akıllı telefonunuza kaydetmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede telefonumuza indirmiş olduğumuz Instagram’daki videoları arkadaşlarımıza da gönderip kendi sosyal medya hesaplarımızda da paylaşabiliriz. Bu kolaylıklar sayesinde istediğimiz videoyu cihazımıza indirip kaydedip izleyebilir ve takipçilerimizin beğenisine sunabiliriz.

en güzel instagram videoları indir
en güzel instagram videoları indir

Video Dönüştürme

Instagram üzerinden video dönüştürmek de mümkündür. Bunun için instagram video dönüştürücü programları kullanmak gerekmektedir. Savefrom.net indirerek bilgisayar üzerinden de video dönüştürmesi yapılabilmektedir. Ayrıca Instagram’da beğendiğimiz videoları Mp3 instagram video indir suretiyle de mp3 versiyonuna istediğimiz bütün videoları çevirebiliriz.

Sadece Mp3 formatı değil istediğimiz ses formatı kalitesine de Instagram’da izlediğimiz ve dönüştürmeyi istediğimiz videoları dönüştürebiliriz. Bu işlemleri yapabilmek için çok sayıda video convert sitesi mevcuttur. Mp3 formatına çevirmek istediğiniz Instagram videosunun URL bağlantısını girmek sureti ile format ve ses kalitesini istediğiniz gibi seçerek videoları dönüştürebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ve yüksek akıllı cihaz kullanımıyla birlikte artık sadece Mp3 değil Mp4 formatı da insanlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Instagram video indir MP4 imkanı ile de indirdiğimiz videoları MP4 formatına da çevirebilmekteyiz.

Instagram video formatları çoğunlukla h264x-mp4-256k formatındadır. Kullandığınız telefon ya da bilgisayar veya laptoplara bağlı olarak her videoyu indirip istediğiniz formata çevirecek converter siteleri mevcuttur ve bu siteler üzerinden istediğiniz videoyu MP3, MP4 formatına çevirip istediğiniz ses kalitesi formatına sokarak da kullanabilirsiniz. Böylece her videoyu istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu