Instagram Genel

Instagram Video İzlenme Hilesi Nedir?

Instagram Video İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram bütün dünyada  yaygın, popüler ve Türkiye’de de en çok kullanılan son derece kaliteli, sade, bir sosyal medya ağıdır. Instagram en hızlı büyüyen sosyal medya ağı olarak bilinmektedir. Çok sayıda kullanıcısı olan Instagram’ın üye takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Her bireyin Instagram hesabında çok sayıda fotoğraf, video yer almaktadır. Instagram, arkadaşlarınızla ve bütün dünyadan insanlarla etkileşim kurmak için en önemli sosyal medya platformudur. Bu platformda çok sayıda fotoğraf ve video paylaşımı yapmaktayız.

Videoların altında izlenme ve görüntülenme sayısı yer almaktadır. Peki, bu videoların izlenme sayıları gerçek midir? Video izlenme hilesi yapılabilir mi? Pek tabi Instagram üzerinden video izlenme hilesi yapılabilmektedir. Bu hile ile video ve resim paylaşımlarınız, hikaye görüntülenme sayınız artacaktır. Böylece daha çok hesabın sizin Instagram hesabınıza erişmesi mümkün olacaktır. Bu sayede sosyal medyada tanınabilir olma imkanınız da ortaya çıkacaktır.

Instagram video görüntüleme yapılırken izlenme hilesine başvurulabiliyor.

IGTOR, IGTOOLS gibi uygulamalar ile hileli görütüleme yapılabilmektedir. Bu uygulamalara ücretsiz olarak akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden erişebilirsiniz.

Instagram’da Hileli İzlenme

Instagram’da hileli izlenme için olan uygulamalarda farklı seçenekler de yer almaktadır. Hesabınıza ücretsiz takipçi gönderme ve ücretsiz izlenme gönderebilirsiniz. Ayrıca hikayelerinize ücretsiz izlenme gönderebilirsiniz. Instagram yorumlarınıza ücretsiz beğeni gönderebilir. Hesabınızdaki gönderilere ücretsiz beğeni sağlayabilirsiniz.

instagram beğeni hilesi
instagram beğeni hilesi

Görüldüğü üzere Instagram beğeni hilesi ve Instagram görüntüleme hilesi de yapılabilmektedir. Beğeni, görüntüleme, izlenme sayısı arttıkça popüler olma seviyeniz de artacaktır.

Ayrıca sosyal medya yükseltme panelleri ile de izlenme sayısı arttırılabilir. 1000 izlenme hilesi ile de izlenme sayılarınızı katlayabilirsiniz.

Instagram’da İzlenme

Instagram hesaplarınızda yüklediğiniz videolar, paylaştığınız hikayeler ve fotoğraflar herkese açık olabilir. Instagram’da hilesi şifresiz olarak izlenme, beğeni, görüntüleme gibi sayılarda hile yapmak mümkündür. Böylece daha çok hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Sizi daha güvenilir ve gerçek olan hesaplar takibe alırlar. Ne kadar çok beğeni olursa o kadar çok etkili ve etkin bir etkileşim alınır.

Hileli beğeni yöntemi ile istediğiniz Instagram hesabına dilediğiniz kadar beğeni ve izlenme yapılma fırsatını yakalarsınız. İzlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram’da Beğeni

Instagram hesaplarında her gün paylaşımlar yapılmalıdır. Fotoğraflar paylaşılmaktadır. Sevilen videolar  24 saat boyunca takipçilerinizin görebileceği şekilde hikaye paylaşılabilmektedir. Bütün bu paylaşılan medyaların beğeni sayısı da yükseltilebilir. Hile ile bu beğeni sayılarını arttırabilecek uygulamalar ve platformlar yer almaktadır. Instagram şifresiz beğeni ile profilinizdeki medyaların beğenme sayısı yükseltilebilir.

instagramda şifresiz beğeni
instagramda şifresiz beğeni

Ayrıca Instagram sınırsız beğeni şifresiz şekilde yapılabilmektedir. Bu yükseltmeyi yapmak için indirilecek bütün uygulamalar şifresiz ve ücretsizdir.

Instagram’da Hikayeler

Fotoğraf ve video dışında Instagram hesabında hikayeler de paylaşılabilmektedir. Bu hikayeler 24 saat boyunca istediğimiz kişiler tarafından görülebilmektedir. Görüntüleme yapanlar bu hikayelere mesaj atıp yorum yazabilirler. Hatta hikayelerde anket bile paylaşma imkanı vardır.

Instagram şifresiz hikaye izlenme ile birlikte hikayelerinizin izlenme sayısı artmaktadır. Paylaşımlarınızı herkese açık bir şekilde yapmasanız bile hikaye beğenileriniz çoğalabilir.

Bu sayede gerek şahsi gerek kurumsal hesaplarınızın aktif bir şekilde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Böylelikle istediğiniz kadar hileli yorum, beğeni alıp hikaye görüntülenme sayısını çoğaltabilirsiniz. Bu sayede Instagram’da tanınan biri olabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu