Instagram Yorum

Instagram Yorum Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram'da yorum hilesi ile ne yapılır?

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram’da gönderileri beğenme, yorum yapma, paylaşma gibi farklı seçenekler vardır. Bu seçeneklerin tıklanma oranına bağlı olarak diğer kullanıcıların Instagram keşfet kısmında gönderilerinizin yer alma olasılığı yükselir. Takipçileriniz ya da diğer kullanıcıların yapmış olduğu beğeni, yorum yapma ve paylaşımlarla daha geniş kitlelere ulaşmanız mümkündür. Peki, geniş kitlelere ulaşmak ne demektir? Günlük hayatta olduğu gibi sosyal medyada da beğeni toplamak bizleri motive eder ve daha çok paylaşım yapmaya iter. Doğal yollardan kendi kitlenize hitap edebileceğiniz gibi yorum hilesi instagram seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Üstelik bu şekilde çok kısa bir sürede milyonlarca yoruma sahip olabilirsiniz. Hem yorum sayım hem de takipçi sayım artsın diyor ve gönderilerinizin daha fazla etkileşim almasını istiyorsanız İnstagram takipçi hilesi ve İnstagram yorum gönderme hilesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz!

instagram yorum hilesi 2020
instagram yorum hilesi 2020

Butik Hesabında Satış Artırma Nasıl Yapılır?

Instagram son yıllarda adını sadece sosyal medya platformu olarak değil aynı zamanda bir iş platformu olarak da duyurdu. Para kazanma odaklı birçok kuruluşun dikkat çekmesi zor olabilir. Dikkatleri üzerlerine toplamak için çekiliş yapan kullanıcılar, gönderilerinde maksimum yorum ve beğeni göstermelidir. Böylece herkes ‘’ben de katılmalıyım’’ der ve gönderinizin etkileşimi artar. Bunun için İnstagram yorum hilesi 2020 yılında en çok tercih edilen hilelerden biri olmuştur. İster sınırlı sayısı yorum isterseniz de sınırsız yorum hilesi İnstagram üzerinden kitlenizi genişletebilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Büyürüm?

Bu sorunun cevabını bulamayan pek çok kişi işletme hesabı açmaktan son derece çekiniyor. Oysaki geniş kitleye ulaşmanın birden fazla yolu var. Yoğun hayatım var, sosyal medyaya yeterli zaman ayıramıyorum, gönderi düzenleyip ilgi çekici paylaşımlar oluşturamıyorum derseniz IGTOOLS size göre! Peki ne işe yarar? Instagram engellenmeden yorum yapma, takipçi sayısı artırmaya, şifresiz izleyici sayınızı artırmanıza, izlenme oranlarınızın en yüksek noktaya ulaşmasına yarar. Aynı zamanda da canlı yayın yapmak istediğinizde rehberlik yapar, profil bulur ve yorum beğenisi hizmetini sunar. Tüm bunları yapan sadece bir uygulama, artık büyümek daha kolay!

Instagram ünlülere yorum attırma
Instagram ünlülere yorum attırma

Gönderilerime Kimler Yorum Yapabilir?

Profilinizin kilit ayarlarına bağlı olarak gönderi yorum, beğeni ve paylaşma seçenekleri değişkenlik gösterebilir. Amacınız birçok insanla, farklı kültürlerle, diğer kıtalarla iletişim kurmak ise hesabınızı herkese açık yapmanız gerekmektedir. Hesabınız herkese açık olduğu takdirde, takipçileriniz başta olmak üzere, diğer kullanıcılar da gönderilerinizi beğenebilir ve yorum yapabilir. Sadece kendi ülkenizden değil, diğer ülkelerden de kişiler profilinize erişebilir. Yorum yapan kişiler arasında, din, dil, ırk, maddi durum, popülarite, meslek farkı gözetilmez. Aksine, satın alınan yorum hilesi ile birlikte, Instagram ünlülere yorum attırma seçeneğine de erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya ve Instagram Analizi

2020 yılında yapılan araştırmalar sonucu 3.9 Milyar insan sosyal medya kullanıyor. Kişi başına düşen ortalama sosyal medya hesap sayısı ise 9. Peki Instagram bu istatistiklerin hangi bölümünde yer alıyor? Instagram, en yüksek yatırım getirisine sahip olan 2. Sosyal medya platformu olarak kayda geçti. Neredeyse 4 insandan 3’ü 33 yaşında ya da daha genç. 2020 yılında rekor işletme sayısına ulaşan Instagram, şuan 25 Milyondan bile fazla işletme hesabına sahip. Aylık aktif kullanıcı sayısı 1,5 milyona yakın olmakla birlikte ABD, en çok kullanıcıya sahip ülke olarak kayda geçmiştir. Kadın kullanıcı oranı %51 olan Instagram’da, erkek kullanıcı %49 civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu