Instagram GenelInstagram StoryInstagram Video

Instagram Youtube Kaydırma

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Youtube videolarının en fazla izlenme almış olduğu platformlara baktığımız noktada Instagram üzerinden çok ciddi izlenmeler alabildiğini görebiliyoruz. Bu evrede Youtube’da yer almakta olan videoların izlenebilmesi adına Instagram’da paylaşmanız gerekmektedir. Videoların en iyi şekilde izlenebilmesi ve paylaşılabilmesi için Instagram Youtube kaydırma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu özellik sizlere Instagram hikayeler bölümünden paylaşmış olduğunuz Youtube videolarınıza sadece kaydırma işlemi sayesinde kullanıcıların ulaşabilmesi sağlanabilmektedir. Ulaşımın bu kadar rahat olması videoların izlenme oranını büyük oranda artırırken bütün kullanıcılar videolarınıza en kısa süre içerisinde ulaşabilecek ve bir sorun yaşamadan hesabınızın yönetilmesini sağlayabilme imkanınız bulunacaktır. Instagram’da sunulmakta olan bu özellikler doğru şekilde kullanıldığı evrede hesabınızın takipçi kitlesi de artış gösterecektir.

Instagram Story İzlenimi Artırma

Instagram’da yapmış olduğunuz paylaşımlarınız evresinde özellikle storylerinizin daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istediğiniz noktada storylerin izleyici sayısını artırma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Instagram Youtube kaydırma işlemleri yapılacağı evrede ise bu işlemlerin yerine getirilebilmesi için hem takipçi sayınızın belli bir oranda olması hem de hikaye izlenimlerinizin yüksek olması gerekmektedir. Instagram takipçilerinizin minimum 10.000 olması hesabınızda bu kaydırma özelliğinin aktif olmasını sağlamaktadır. Hesabınızda storylerin ve izlenmelerin artış göstermesi için sitemizden destek alabilme imkanına sahip olursunuz. Sitemizde sizlere hem takipçi alabilme imkanı verirken hem de paylaşmış olduğunuz hikayelerin daha fazla izlenmesini sağlayacak hizmetlerimiz de yer alabilmektedir.

Youtube İzleyici Artırma

Youtube kanallarınızın gelişme gösterebilmesi için videolarınızın düzenli bir şekilde izlenmesi gerekmektedir. Videolarınız ne kadar fazla izlenirse bu evrede elde edeceğiniz etkileşimler o kadar fazla olacağı gibi aynı zamanda izleyicilerinizi artırmak için uygulayabileceğiniz birbirinden farklı yöntemler de yer almaktadır. Instagram Youtube kaydırma işlemleri sayesinde Instagram’da paylaşmış olduğunuz gönderileriniz için Youtube kaydırma özelliğinden en iyi şekilde faydalanabilmeniz mümkündür. Bu özellik kişileri direk sizin hesabınıza yönlendirecektir. Youtube izleyicilerinizi artırmak için sizlere sunulan bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Instagram ve Youtube arasında yer alan bu etkileşim iki sosyal ağın yönetilmesi evresinde de sizlere ciddi oranda avantaj sağlayacak olan özelliklerin arasında yerini almayı başarmış durumdadır.

admin

Tamamı Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış; %100 yerli instagram çekiliş sitesi.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Şimdi benim 3k civarı takipçim var. Bu özelliği kullanmak için 7k daha lazım. Doğru mu?

  2. Güzel yazı. Teşekkür ederim. Yalnız bende 12k takipçi olmasına rağmen özellik kullanılmıyor. Neden olabilir?

  3. Ben de diyorum neden ben yapamıyorum. Takipçi sınırı varmış. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu