Instagram Genel

Instagram’da Nasıl Sınırsız Yorum Atılır?

Instagram'da Yorum Yapma Hilesi

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Instagram yaklaşık 10 yıldır ülkemizde ve dünyada aktif olarak kullanılmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşımın yanı sıra hashtag yazma, kişi etiketleme, kullanıcı etiketleme mümkündür. Ayrıca Instagram üzerinden paylaşımlara konum ekleme seçeneği ile konum da eklenebilmektedir. Böylece eklenilen konuma daha önceden hangi kullanıcıların geldiği görülüp, etkileşim sağlanabilmektedir.

Profilin sol üst kısmında hikaye ekle kısmından da fotoğraf paylaşımı yapılarak etiketlemeler de yapılarak paylaşım yapılabilmektedir. Instagram’da hikaye adı verilen bu kısım 24 saat boyunca görülebilecektir. Sadece takipçilere de açık olarak ayarlanabilmektedir.

Instagram’da Reklam ve Ticaret

İnsanlar video ve fotoğraf paylaşımlarını Instagram profilleri üzerinden yapmaktadırlar. Zira bu fotoğraf ve videolara takipçileri yorumlar yapmaktadır. Yapılan yorum sayısının ve profil takipçi sayısının nitelikli ve fazla olması o profilin revaçta olması anlamını taşımaktadır. Böylece hızlı etkileşim alan ve büyük kitlelere hitap eden Instagram profilleri reklam alma şansına sahip olmaktadır. Influencer adı verilen fenomenlerden olmak için çok sayıda etkileşim alınmalıdır. Ayrıca profilde sık ve orijinal paylaşımlar yapılmalı. Organik takipçilerin de beğeni ve katılımları ile profil dikkat çekecektir. Böylece reklam yapma yolu ile Instagram üzerinden para kazanmak mümkün olacaktır. Bu şekilde para kazanan kullanıcılar da oldukça fazladır. Instagram engellenmeden yorum yapma özelliği ile engel yemeden otomatik ve sayıca çok yorum yapılabilmektedir.

instagram engellenmeden yorum yapma
instagram engellenmeden yorum yapma

Ayrıca, Instagram üzerinden e-ticaret de yapılabilmektedir. Bu noktada önemli olan ürün ve hizmetin kalitesi ve güvenilirliğidir. Güvenilir bir kalite her zaman dikkat çekmektedir. Bu şekilde de e-ticaret yapılarak Instagram üzerinden bu şekilde de para kazanmak mümkün olacaktır.

Instagram’da Hileler

Instagram yorum yapma hilesi ile Sınırsız Yorum yapılabilmektedir. 1 saatte yaklaşık aralıksız 50 yorum yazılabilmektedir.

Kişi, etiket ya da konum bilgileri belirlenerek gönderilere otomatik yorum atma da mümkündür. Instagram Otomatik yorum ile birden fazla otomatik yorum yapılabilmektedir.

Instagram otomatik yorum Uygulaması sağlayan programlar yer almaktadır. Bu programlar ile Instagram profillerinde otomatik olarak çok sayıda yorum yapılabilmektedir.

instagram otomatik yorum
instagram otomatik yorum

Bu noktada engel yemeden yorum yapmak çok önemlidir. Spam uyarısı almadan yorum yapılması yorumların görülebilmesi için çok önemli bir etkendir. İnstagram engel yemeden Yorum yapma için bir saatin içerisinde 50-60 yorumu aşmamak gereklidir. Aksi takdirde yorumlar spam uyarısı alabilir. Böylece yorumlar geçerli olarak post edilmiş olacaktır.

Instagram’da Yorum Yapma

Yorumların çok olması sayesinde ilgili profil çok büyük bir kitleye ulaşacaktır. Organik takipçilerin de aktif etkileşim sağlaması bu noktada çok önemli olacaktır. Böylece Instagram üzerinden reklam yapma fırsatı ve fenomen olma imkanı da doğmuş olacaktır.

İnstagram SINIRSIZ Yorum YAPMA 2020 için çok sayıda uygulama ve web site yer almaktadır. Bu işi ücretli yapan uygulamalar, insanlar da vardır. Ya da sadece takip edip, yorum yapma karşılığında sınırsız yorum yapılmaktadır.

Ayrıca Instagram yorum botu 2020 ile de sınırsız yorum ve yorum hilesi yapılabilmektedir. Bu botlar ile sınırsız yorum, beğeni ve takipçi kasma gibi durumlar mümkün olacaktır.

Instagram’da sadece yorum yapma için değil, takip etmek için, sık sık beğeni yapmak için, profil paylaşmak için de bot hizmeti veren uygulamalar ve web siteler vardır. Bu siteler belirli bir ücret karşılığında çok sayıda takipçi, beğeni, yorum yapma gibi hizmetler sunmaktadır. Nitelikli ve nicelikli hesapların, orijinal takipçilerin takip ettiği bir Instagram profili dikkat çekecektir. Bu da daha önce ifade ettiğimiz gibi hizmet ve ürün reklamı almanın kapısını açacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu