Instagram Genel

Instagram’da Popüler Olmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Instagram'da Popüler Olmanın Yolları

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Son zamanlarda özellikle çocuk ve genç kitlenin Instagram’da popülerleşme amacına girdiğini görüyoruz. Aslında yalnızca çocuklar ve gençler değil yaşlı sayabileceğimiz insanlar da popülerleşme amacında. Peki Instagram kitle sahibi olmak nasıl olur? Yüksek kitlelere sahip olarak instagramda’da başarılı olmanın yolları nelerdir? Kitlenizi yükselterek popülerleşmenin ilk adımını atacaksınız. Popüler bir hesap olduktan sonra ister kendinize ek gelir sağlayabilir ister de yeni iş kapılarını aralayabilirsiniz. Instagram gibi çok sık kullanılan bir platformda popüler bir hesaba sahip olmak hayatınızı değiştirebilecek hamlelerden biridir. Peki kitlenizi nasıl yükseltirsiniz?

instagram fenomen olma hilesi
instagram fenomen olma hilesi

Instagram’da Takipçi Sayısını Yükseltmek

İnstagram’da popüler olmak için ne yapmalıyım sorusunu soran kişilere verebileceğimiz en net cevap takipçi sayınızı yükseltmek oluyor. Hesabınızın takipçi sayısını yükselttiğinizde buna paralel olarak beğeni ve izlenme sayınız da yükselecek. Bu da popülerlik yolunda size önemli bir mesafe kat ettirecektir. Instagram popüler olmak için erkek hesapları kendinize av olarak görebilirsiniz. Eğer bir kadınsanız ve güzel fotoğraflar paylaşarak kısa süre içerisinde erkek kullanıcıların sizi takip edeceğini ve popülerleşmenize büyük destekte bulunacaklarını söylemek yanlış olmaz. Instagram’da gördüğümüz birçok butik hesap aslında ilk başta kadın hesabı olarak açılır ve erkek takipçilerin takip etmesinden sonra erkeklere özel bir butik sayfasına dönüştürülür. Siz de doğal organik erkek takipçiler kasarak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. İnstagram’da cool olmak erkek kişiler için de oldukça kolaydır. Yine kadınların kullandığı gibi bir yol izleyerek kolay bir şekilde cool görünebilir ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Instagram’da Fenomen Olmak

İnstagram’da fenomen olmanın yolları arasında takipçi sayınızı yükseltmenin yanı sıra kaliteli paylaşım yapmak bulunuyor. Takipçi sayınız ne kadar yüksek olursa olsun eğer kaliteli paylaşımlarda bulunmuyorsanız, takipçi sayınız aynı hızda düşüşe geçecektir. Popüler olmak isteyen bir kullanıcının daima kaliteli ve insanların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunması gerekiyor. Takipçilerinizin ilgi alanlarını analiz ettikten sonra o doğrultuda paylaşımlar yaparak hem aktif takipçilerinizi memnun edebilirsiniz hem de doğal takipçi artışını sürdürebilirsiniz. Instagram fenomen olma hilesi adı altında satılan yalan yazılımlara güvenmeyin. Bu yazılımlar sizin hesabınızı çalmak amacıyla hazırlanmış yazılımlar olduğu için dikkatli olun.

instagramda fenomen olmanın yolları
instagramda fenomen olmanın yolları20

Instagram’da Popüler Olma Hilesi Var mı?

Instagram kendini yenileyen ve yeni yeni özellikler getirmeyi amaç edinmiş bir platform. Bu yüzden hile gibi durumlara karşı da güvenlik ekibi çok sıkı çalışmalar yapıyor. Instagram popüler olma hilesi ya da fenomen hilesi şeklinde özellikle ücretsiz olarak sunulan yazılımların asıl amacı sizin hesabınızı ele geçirmektir. Ücretli olarak satılanlar ise tamamen dolandırıcılık amacıyla oluşturulan yazılımlardır. Paranızı kaybetmemek için bu tür durumlara itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Direkt takipçi satışı yapan platformlara güvenebilirsiniz lakin hemen popüler olmanızı sağlayacak ya da sizi bir fenomene dönüştürebilecek bir hizmetin olmadığını unutmayın. Bu tarz durumlar hemen değil zamanla olabileceği için bu tür tuzaklara düşerek hesabınızdan ya da paranızdan olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu