Twitter

Twitter Destek Nedir?

Twitter Destek İle Çözüm Önerileri

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Twitter yeni medya düzeninde herkesin cep telefonları için vazgeçilmez bir sosyal medya platformuna dönüşmüştür. Bir sosyal medya platformunun en iyi özelliği kesinlikle hızlı erişim imkanıdır. Hızlı erişime sahip olan her sosyal medya platformu kendisini geniş kitlelere ulaştırır. Twitter elindeki hızlı iletişim imkanını avantaja çevirerek bir sosyal medya markasına dönüşmüştür. Bir sosyal medya markası olmanın çeşitli sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklardan en önemlisi ise Twitter Support yani Twitter destek olarak bilinen Twitter Yardım Merkezi’dir. Bu merkez Twitter hakkındaki tüm sorunlarınıza cevap bulmayı amaçlar. Eğer sorununuz hakkında bir cevap bulamazsanız bunu ivedilikle Twitter support e-mail yani Twitter destek mail üzerinden çözüm yollarınızı belirleyebilir, çeşitli çözüm önerileri alabilirsiniz.  Bir sorununuz olduğunda bunu sosyal medya platformları ile paylaşmayı ertelemeyin ki sorununuz çözülsün.

Twitter Sizi Yalnız Bırakmaz

Son zamanlarda gündeme gelen çeşitli yabancı yatırımcıya sahip ve genel merkezi Türkiye olmayan her şirketin Türkiye’de bir temsilcilik ataması zorunluluğu akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Temsilcilik ataması konusunda yaşanan belirsizlikler  Twitter Türkiye Temsilciliği hakkında birçok yalan habere sebebiyet verdi. Reklam yasakları konusunda aklınızda yer alan her sorunu twitter e-posta aracılığı ile çözebilir ve Twiter Yardım Merkezi’nden faydalanabilirsiniz.

twitter hesabım sürekli askıya alınıyor
twitter hesabım sürekli askıya alınıyor

Twitter Kullanıcı Hesabınızda Sorun Olursa Ne yapmalısınız?

Bir sosyal medya platformu olarak Twitter kullanıcılarını asla yalnız bırakmaz. Her ne olursa olsun kullanıcıları ile iletişim kurarak sorunları ortadan kaldırmak ister. Örneğin;

Twitter hesabınızda olan sorun aklınıza şu soruyu getiriyorsa, “Twitter hesabım sürekli askıya alınıyor” bunu yardım merkezi ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Kurallar bütününde bir e-mail yazarak sorununuz hakkında kalıcı bir çözüm bulacaksınız.

Twitter Destek Hakkında

Twitter destek ile iletişime geçmek için herhangi bir web tarayıcısı üzerinden https://help.twitter.com/tr adresine  erişim sağlayarak çeşitli sorunlarınıza hızlı yanıtlar bulabilirsiniz. Bu adres üzerinden sorunlarınızı e-posta atmanıza gerek kalmadan çözebileceksiniz. E-posta atmadan Twitter ile iletişime geçmenin bir diğer yolu ise www.twitter.com.tr adresi üzerinde kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak platforma giriş yaptıktan sonra sorununuz dahilinde bir tweet atarak @TwitterSupport resmi kullanıcı hesabını etiketleyerek de sorununuza yönlendirmeli bir biçimde hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

twitter destek mail
twitter destek mail

Sosyal Medya Platformunda Hızın Önemi

Günümüzde hız hayatın her alanına yayılmışken internet ile hayatımıza daha çok giren sosyal medya platformlarında yaşanan teknik sorunların çözüm süreci hızı da önem kazanmıştır. Bu sorunlara geri bildirim almak her kullanıcı için oldukça önemlidir. Örneğin;

Twitter hesabınız ile sorun yaşıyor ve bu sorununuz için bir süre cevap aradınız ancak bulamadıysanız destek ekibi sizinle iletişime geçmeyecektir. Sizin bir e-posta aracılığı ile destek ekibine ulşamanız gerekiyordur. Örneğin;

“Kalıcı olarak askıya alınan Twitter” hesabı bir sorun teşkil ediyorsa destek ekibi ile iletişime geçerek kullanıcı hesabınızın kalıcı olarak askıya alınması için itiraz edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu