Twitter

Twitter Favori Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Twitter Fenomeni Olmak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Twitter fenomeni olmak için twitter kullanıcı hesabınızın en az 100.000 takipçisi olması gerekir. Bu kadar çok takipçiniz varsa eğer bu takipçilerinizin hepsinin organik olması gerekir. Organik twitter takipçileri  ise sizin attığınız tweetleri, Rt ettiğiniz tweetleri ve tweet attığınız her gönderiyi favına eklemez. Favınız ve takipçi sayınız uyum göstermiyorsa bu noktada bir sorun vardır. Bu sorun sizin anasayfa akışına düşmenizde de sorun yaratır. Bu sorun ise organik Twitter takipçileri için güvensizlik demektir. Ayrıca anasayfa akışınıza düşmediğiniz için fav edilmeyen her tweetiniz sizin için olumsuz bir zaman kaybı olarak kalacaktır. Bunları düzeltmek için fav edilmesi gereken gönderilerinizin özgün içerikleri olmasına dikkat edin.

organik twitter takipçileri
organik twitter takipçileri

Twitter’da Özgün İçerik Nasıl Yapılır?

Öncelikle Twitter kullanıcı hesabınızın hitap kitlesini belirleyin. Bu kitlenin ilgi alanını seçin. Örneğin;

  • Eleştiri
  • Siyasi
  • Siyasi Mizah
  • Güncel Haber
  • Nostalji Haber
  • Nostalji Magazin Haberleri
  • Güncel Magazin Haberleri
  • Twitter Gündemi
  • Sosyal Medya Sorunları

Vb. gibi konu başıkları arasından seçmelisiniz. Hangi alanda uzmanlaşmak isterseniz o alanı iyi bir şekilde takip edip, paylaşımını yapmak istediğiniz Tweet için hazırlık sürecine girmeniz gerekmektedir. Akıllı ve özgün bir içerik oluşturmak fav sayınızı da etkileyecektir. Özgün bir içerik akıllıca düşünmekten geçer. Doğru tespitler ve doğru zamanlama ile Twitter gündemi de takip ederek ve oluşturduğunuz içerik içerisine doğru hashtag kullanımı yaparak; fav sorununuzu hilesizce çözebilirsiniz.

twitter beğeni hilesi
twitter beğeni hilesi

Fav Hilesi Yapmanın Yolları

Twitter beğeni hilesi Giriş Yapmadan da olur mu? Bu sorunun cevabını vermek gerekir ise; çeşitli Twitter beğeni hilesi platformlarından sadece o platforma giriş yaparak yapabilirsiniz. Yani ayrı bir web tarayıcısı üzerinden www.twitter.com adresi üzerinden giriş yapmanıza gerek yoktur.

Twitter Şifresiz Beğeni

Şifresini ve kullanıcı adını çeşitli hile platformlarına vermek istemeyen kullanıcılar için de bir yol her zaman vardır. İnsanların bu hile platformlarına güven duymaması doğaldır. Bunun sebebi hangi platformun gerçek, hangi platformun sahte olduğunu anlamamasından gelmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için hile programı ya da hile platformu kullanmak istediğiniz adresin sertifikalarını incelemeniz gerekmektedir. Sertifikaları incelenen platform ya da adresleri bu doğrultuda belirleyebilirsiniz. Giriş yapmadan da beğeni hilesi yapmanız mümkündür ancak uzun bir arayış sürecine girmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu