Twitter

Twitter Fenomenleri Nasıl Takipçi Kasar?

Twitter Fenomenlerinin Takipçi Kasma Yöntemleri

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Twitter, 2006 yılından bu yana düşüncelerini paylaşmak isteyen insanların ilk tercihi olan sosyal medya platformudur. Daha çok yazılı metinlerin yer aldığı bu sosyal medya platformunda, aynı zamanda görsel içerikler de yer almaktadır. Gönderiler ‘’tweet’’ adı verilen, karakter sınırlı içeriklerden oluşur. Bu içerikler, gündem konuları olursa daha fazla dikkat çeker ve etkileşim oranlarınız artar. Ayrıca daha önce ses getirmiş olayların üzerinden tam şu kadar sene geçti deyip geçmişteki önemli olan olaylar hakkında gönderiler de ilgi çekmektedir. Twitter’da takipçi kazandıran hesaplar da takipçi sayısını arttırmaktadır. Bu hesaplar, hashtaglerle follow back yazılarına gönderilerinde oldukça yer verir. Bu sayede kitlesini büyütmek isteyenler buluşur ve etkileşim başlar.

Twitter Kano Nedir?

Twitter’da bir konu hakkında gönderide bulunduğunuzda altına gelen yoruma eğer sizden de bahsedilmişse mention denir. Bu mention listesine gönderinin kullanıcı adı, ilk mention yapanın kullanıcı adı ve bu şekilde herkesin kullanıcı adı tweetlerin başında yer alır. Bu etiketlenme durumuna Twitter Kano adı verilir. Takipçi arttırma yollarından biri olan kano, biraz zaman alabilir. Bunun yerine Twitter takipçi ARTTIRMA hilesi denenebilir. Bu sayede, istediğiniz paketi saniyeler içerisinde satın alır ve etkileşime başlarsınız. Eğer büyük bir kitle istiyorsanız, Twitter takipçi arttirma hilesi 10000 kişi seçeneği sizin için iyi bir seçenektir. Yeni üye olanlar, zahmetsiz olan bu etkileşimi, twitter’da takipçi arttırma 2019 yılında ve twitter’da takipçi arttırma 2020 yılında oldukça tercih etmiştir.

twitter beğeni hilesi
twitter beğeni hillesi

Subtweet Nedir?

Genellikle magazin hesaplarının ya da ifşa hesaplarının kullandığı gönderi yöntemi olan subtweet, gönderilerde birine iğneleyici laflarla alttan alta bir yorum yapmaya verilen ada verilir. Bu yorumlar genellikle fazla eleştiri içerir. Subtweet tarzı gönderilerin tercih edilmesi, bu yöntemle twitter’da takipçi kazandıran hesaplar 2020 listesinde yer almasıdır. İnsanlar, kim hakkında ya da kimler hakkında bu gönderinin yapıldığını merak ederler ve yeni içerikler üretirler. Hatta bu tarz içerikleri paylaşan kişiler genelde Twitter beğeni hilesi kullanırlar ve diğer kullanıcıların ana sayfasına düşerler. Eğer yeni başlamışlarsa, Twitter’da takipçi satın alma seçeneğini de sıkça kullanır ve büyük bir kitleye sahip olurlar.

Twitter Etkileşimleri

Atılan gönderiye gelebilecek bazı etkileşimler vardır. Bunlar, tweet başta olmak üzere gönderi paylaşımı, retweet beğenilen bir gönderiyi tekrar paylaşma, alıntılama atılmış bir tweeti alıntılayarak yorum yapmaya verilen isimdir. Aynı zamanda içerikler beğeni de alır. Beğeniye genelde fav adı verilir. Fav ve takipçi sayısı arttıkça, kitleniz de yavaş yavaş büyür. Eğer kitlenizi hızlı bir şekilde ve düzenli içerikler yayınlamadan önce genişletmek istiyorsanız, twitter’da takipçi satın alma seçeneğine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda da eğer bir konuda popüler yorumda bulunduysanız, adınızın TT olması yani başka bir etkileşim alması mümkündür. İnsanlar sizin adınızı ya da içeriğinizi etiketle yazar. Çoğu kişi bu şekilde içerik paylaşırsa Dünya gündemi yani TT denen popüler içerik kısmına düşersiniz.

twitterda takipçi satın alma
twitterda takipçi satın alma

Fleets Nedir?

Bir düşünce ya da fotoğraf paylaştığınızda, bu içerikler kullanıcı silene kadar profilinde görüntülenir. Son yıllarda, geçici paylaşımlar ya da içerikler diğer uygulamalarda kullanıldığı gibi Twitter’da da kullanılmaya başlandı. Geçici içerik paylaşımları, Fleets size içerik kısıtlaması sunmadan, metin, fotoğraf ve video paylaşım hakkını ücretsiz bir şekilde sunuyor. Fleets ve Tweet farkı ise paylaşım süresi. Fleets içerikleri 24 saat kalıyor ve 24 saat sonrasında otomatik olarak siliniyor. Ana sayfada daire içerisinde bulunan fotoğrafınızı göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve istediğiniz içeriği istediğiniz arka planla dizayn edin. İşte Fleets paylaşımına hazırsınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu