Twitter

Twitter Mavi Tik Almanın Kolay Yolları

Twitter'da Mavi Tik Almanın En Basit Yolu Nedir?

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Twitter 2006 yılından 2021 yılına kadar, yazılı metinlere en çok yer veren sosyal medya platformlarından biri olmuştur. Gündemdeki olaylar anında gönderiler alır ve bu gönderiler kişisel düşüncelerden oluşur. İnsanların düşüncelerini ya da hikayelerini sıkça paylaştığı bu platform, ücretsiz hizmet vermektedir. Ancak bazı kullanıcıların adının yanında bizim profilimizde olmayan bir mavi tik görürüz. Bu da onaylanmış hesap anlamına gelmektedir. Peki, bu mavi tik nasıl alınır? Tik almanız için öncelikle Twitter başvuru formu ulaşmanız gerekir. Ulaştıktan sonra, onaylanmış e posta adresi, onaylanmış telefon numarası, eksiksiz ve hatasız ad, soyad ve doğum bilgileri girilmelidir. Aynı zamanda da geçerli ve size ait olan bir profil fotoğrafınız olması aranan şartlardan biridir. Bu işlemler biraz zaman alabilir. Bunun yerine Twitter mavi tik hilesi daha kolay bir yöntemdir.

Twitter’da Fenomen Olma

Twitter’da fenomen olmak için düzenli içerik paylaşımı yapmanız gerekmektedir. Eski ya da önemsiz konular ilgi çekici olmayacaktır. Aksine, gündemde olan konular oldukça fazla etkileşim alır ve yorumlar artar. Aynı zamanda da mizahi amaçla kurulan hesaplar, son zamanlarda sıkça tercih edilir hale gelmiştir. Hatta bu hesaplar, kimi zaman Twitter mavi tik emoji ya da Twitter mavi tik png kullanarak iğneleyici espriler yapar. Mavi tik almak zaman alır ve kişiler her zaman kendi bilgilerini herkese açık bir şekilde paylaşmak istemeyebilir. Hatta çoğu fenomen hesap, takma ad ve sosyal medyalarda dönen popüler fotoğrafları kullanırlar. Fenomen olmak için kolay anlaşılır bir dil, güncel konular ve ilgi çekici yazılar tweet atılmalıdır.

twitter başvuru formu
twitter başvuru formu

Twitter’da TT Olmak

Twitter’da TT olanlar genelde Twitter verified başvuru başarılı bir şekilde tamamlamış olanlardır. Nedir bu verified diyenler için, Facebook mavi tik nasıl alınır ya da Instagram mavi tik nasıl alınır soruları gibi Twitter mavi tik almaktır. Bu sayede, kimliğiniz onaylanmıştır ve diğer kullanıcılar fake hesap olmadığınızı ve onaylı hesapla yorumlarda bulunduğunuzun farkındadır. Instagram mavi tik hesaplarında olduğu gibi Twitter’da da mavi tikli olan kişilerin düşünceleri daha fazla dikkate alınır ve TT olma olasılığı yüksektir. Gündemde olan bir olayın onaylı hesap tarafından aldığı yorum, diğer yorumlardan daha ilgi çekici olabilir. TT olmak için gündemde olan konunun sizle alakası olmalıdır.

twitter mavi tik png
twitter mavi tik png

Twitterstorm Nedir?

Kullanıcılar, başından geçen olayları ya da komik hikayeleri Twitter’da da insanlarla paylaşmak istiyor. Kimi zaman, içerik uzun olduğundan karakter sınırına takılabiliyor ve içeriği birden fazla tweetle anlatmak zorunda kalıyor. Birden fazla gönderiyle içeriği anlatacağı için içeriği birkaç gönderiye paylaştırıyor.  Gönderinin sonuna da karışıklık olmaması için 2/5 gibi ifadelerle hikayenin kaçıncı bölümü olduğundan bahsediyor. Birden fazla gönderiyle düşünce ya da duyguyu anlatmaya Twitterstorm deniliyor.

Periscope Ve Twitter

Birçok sosyal medya hesabında olduğu gibi Twitter’da da canlı yayın yapmak ya da canlı yayına katılmak mümkündür. Bunun için de Periscope uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Periscope, kullanıcılar için canlı yayın hizmeti sağlayan bir uygulamadır. Kaydolmak için Twitter hesabınızı ya da telefon numaranızı kullanmanız yeterli olacaktır. Twitter ile kaydolduğunuzda, bilgileriniz ve fotoğrafınız Scope hesabınız otomatik olarak aktarılır. Eğer kullanmakta olduğunuz bir telefon numarası ya da Twitter hesabı yoksa, Facebook ya da Google hesaplarla da kaydolmanız mümkündür. Uygulamayı indirdikten sonra yeni hesap oluştur seçeneğine tıklayın. Bu adımdan sonra, hangi hesapla katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Kayıt işleminden sonra karşınıza çıkan watch seçeneği, canlı yayın yapan kullanıcının yayını izleme seçeneği, broadcast ses ve görüntü gibi sistemsel izinleri sağladıktan sonra canlı yayın yapacağınız seçenek ve son olaraksa people kısmından da en çok takip edilen kişileri görüntüleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu