Twitter

Twitter Türk RT Satın Alma

Twitter'da Takipçi Satın Alma Yolları

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Twitter, diğer sosyal medya hesapları gibi duygu, düşünce ve fikirlerinizi özgürce paylaşabileceğiniz bir platformdur. Düşünce ya da görsel içeriklerinizi paylaşmaya, tweet paylaşma denir. Gönderilere diğer kullanıcılar tarafından gelen bazı etkileşimler vardır. Beğendiğiniz bir gönderiyi ya da kendi gönderinizi tekrar paylaşmaya retweet adı verilir. Alıntı ise, gönderiyi yorumunuzla paylaştığınız diğer bir seçenektir. Etkileşimi yani rt ve beğeni sayısı fazla olan gönderiler, diğer kullanıcıların ana sayfasına daha hızlı düşer. Bu sebeple, iyi içerikle uzun vadede kitle edebilir ya da kısa sürede büyük bir kitleye sahip olabilirsiniz. Eğer içerik üretmeye fazla vaktiniz yoksa Twitter takipçi satın al ya da Twitter Beğeni Satın Al hilelerinden yararlanabilirsiniz. Sadece takipçi ya da beğeni değil aynı zamanda da Twitter rt Satın Al seçeneğini de deneyebilirsiniz.

Twitterstorm Nedir?

Twitter, 2006 yılından bugüne kullanıcıları en fazla artan sosyal medya platformlardan biridir. Mizaha oldukça yer veren kullanıcılar, hikayelerini anlatmak için birden fazla gönderi paylaşmak durumunda kalıyor. Bunun sebebi ise karakter sınırlaması. Karakter sınırlaması olduğu için birden fazla gönderiyle hikaye ya da olayı anlatmak isteyen kullanıcılar, her gönderi sonuna 1/6 gibi rakamlar eklerler. Bu yazı dizisine de Twitterstorm adı verilir. Peki, bu neden yapılır? Eğlenceli ve gerilim dolu hikayeler etkileşimi arttırır. Bu yüzden sıkça tercih edilir. Ancak bu tarz uzun hikayelere ayıracak vaktim yok diyorsanız Instagram, Twitter takipçi satın al seçeneğini deneyebilirsiniz. Ayrıca, Twitter Türk Takipçi de satın alma şansınız vardır.

twitter rt satın al
twitter rt satın al

Twitter’da Takipçi Sınırı

Twitter’a yeni katıldıysanız ve takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız, siz de diğer kullanıcıları takip edebilir ve etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Ancak bireysel hesapların günde 400, mavi tikli hesapların ise günde 1000 kişiyi takip etme sınırı vardır. Eğer diğer bir günü beklerseniz, tekrardan 400 kişiyi takip edebilirsiniz. Bunun yerine Twitter takipçi satın al ücretsiz bir şekilde faydalanabilir ve istediğiniz kadar kullanıcıyla etkileşim halinde olabilirsiniz. Kısa, basit ve saniyeler süren bu işlem sonrasında sınırdan bile fazla hesapla takipleşme şansınız vardır.

Fleets Nedir?

Twitter, gönderi içerikleri için gif, ses, video, metin ve görsel seçeneği sunmaktadır. Gönderiler siz silmek isteyene kadar hesabınızda kalır ve seçeneğe bağlı olarak herkes tarafından görüntülenir.  Gönderilerinin daha kısa süre profilinde kalmasını isteyen kullanıcılar için geliştirilen Fleets özelliği, 24 saat kalıcıdır. Arka plan renklendirmesi ya da tasarımıyla, istenilen görsel ya da metin paylaşılabilir. Bu özellik tamamen ücretsizdir. Fleets nasıl eklenir diye merak ediyorsanız hemen anlatalım! Ana sayfaya geldiğinizde, bir daire içerisinde profil resminizi göreceksiniz. Ekle yazan kısma tıklayın ve metin, kamera rulosu, yakala ya da video seçeneklerinden birini seçin. Daha sonra içeriğinizi kişiselleştirin ve sağ üst köşede bulunan Fleet yazısına tıklayın. İçeriğinizi paylaşmak işte bu kadar kolay. IOS ve Android için de kullanımı son derece basit ve ücretsizdir.

twitter beğeni satın al
twitter beğeni satın al

Twitter’da TT Olmak

Twitter’da arama kısmına geldiğimizde Dünya gündemleri başlıklı bir liste görürüz. Bu listede, sırayla hashtagler ve içerikler bulunur. Peki, bu içerikler ne anlama gelir? Bir günde hakkında en fazla tweet atılan ve etiketle belirtilen kelimeler, her kullanıcının arama kısmında listelenir. Buna Twitter’da tt olmak denir. TT olmak için etkileşim yani takipçi sayınız ya da fav sayınız yüksek olmalıdır. Kitleniz geniş oldukça sizle birlikte etiket atan binlerce insan olacaktır. Takipçi sayınızın artmasını beklemeden hileyle takipçi satın alabilir ve Twitter Türk takipçi satın alma mobil ödeme yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da Twitter Oto Fav Satın Al seçeneğiyle de bir saat içerisinde binden fazla takipçiye sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu