Youtube

Youtube Abone Hilesi 2021

Bu yazıyı okuyarak aşağıdakileri öğreneceksiniz. İhtiyacının olan bilgiye daha hızlı gitmeniz için ilgili başlığa tıklamanız yeterli.

Her ay iki milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Youtube, günlük otuz milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip. Yayıncılarla reklam gelirlerini paylaşarak içerik üreticilerin para kazanmasını sağlayan platformda 37 milyonu aşan kanal yani video içerik üretici var.

Youtube’da daha çok izlenmenin ve abone sayısını çoğaltmanın haftada en az bir içerik yayınlamak, düzenli video paylaşmak, videoların içine abone ol animasyonu eklemek, videolara yapılan yorumları beğenmek ve yanıtlamak gibi bazı organik yolları var. Ancak bu yöntemler yavaş sonuç veriyor ve Youtube platformunda hızla büyümek ve kısa sürede yüz binlerce abone elde etmek isteyen kişiler, daha yavaş sonuç veren organik büyüme yolları yerine çok daha hızlı sonuç almak için Youtube abone hilesi arayışına girişebiliyor.

Youtube Abone Hilesi İşe Yarıyor Mu?

Youtube abone hilesi adı altında yayın yapan bazı internet siteleri, ziyaretçilerden öncelikli olarak Youtube hesaplarına giriş yapmalarını istiyor. Bu tarz sitelere e-mail adresleriyle giriş yapan kişiler, kısa süre sonra e-mail adreslerine bağlı Youtube kanallarını, asıl amacı dolandırıcılık olan bu tarz sitelere kaptırabiliyor.

“%100 çalışan Youtube abone hilesi”, “Youtube abone hilesi %100 gerçek” gibi yanıltıcı başlıklara sahip olan Youtube abone hilesi sitelerine karşı çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bu tarz siteler genellikle Youtube kanalı hırsızlığı üzerine kurulmuştur. Ancak abone kasma botu, abone kasma programı olarak yayın yapan bazı siteler mantıklı ve stabil bir sistem sunabilmektedir.

Youtube Abone Kasma Botu

Abone kasma botu, abone kasma programı isimleriyle yayın yapan bazı internet siteleri abone arttırma konusunda gerçekten işe yarıyor olabilir. Bu tarz programlar genellikle “takibe takip” mantığıyla çalışır. Bu tür program veya botları kullanırken siz başkalarının kanallarına abone olarak kredi kazanırsınız ve bu kredilerin karşılığı olarak başkaları da sizin kanallarınıza abone olurlar. Örneğin Addmefast, bu kategorideki eski ve ünlü bir abone kasma botudur.

Ancak bu tür botlar sizden kesinlikle Youtube hesabınıza o bot üzerinden giriş yapmanızı ya da Youtube şifrenizi bota girmenizi istemez. Youtube abone kasma botlarına Youtube kanal linkinizi girmeniz yeterli olacaktır. Eğer kullandığınız abone kasma programı sizden şifrenizi istiyorsa çok dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü doğru şekilde çalışan hiçbir abone kasma sistemi, ziyaretçilerinden şifre talep etmez. Ziyaretçilerinden şifre talep eden oluşumlar genellikle hesap çalma amacı gütmektedir.

Youtube Abone Satın Almak

Abone satın almak, Youtube kanalını hızlı bir şekilde büyütmenin etkili yollarından bir tanesidir. İnternette, farklı fiyatlandırmalarla Youtube abonesi satan birçok SMM panel bulunmaktadır. Bu siteler, bot ya da gerçek Youtube abonesi satabilmektedir.

Youtube Abone Hilesi 2021
Youtube Abone Hilesi 2021

Youtube abonesi almak için güvenilir bir SMM paneli tercih edilmelidir. Bazı panellerin kanalınıza göndereceği aboneler, 24 saat bile geçmeden kanalınızdan silinebilir. Bu nedenle alışveriş yapılacak panel hakkında önceden araştırma yapılmalıdır.

Youtube Abone Hilesi 2021
Youtube Abone Hilesi 2021

Youtube Abone Arttırma Hilesiz

Yukarıdaki yöntemler Youtube kanalları açısından bazı riskler barındırdığı için bazı kişiler yalnızca hilesiz yani organik Youtube abone arttırma seçeneğine yoğunlaşıyor. Haftada en az bir video yüklemek, videoların sonuna end card eklemek, videoların sayısına değil kalitesine odaklanmak, videoların için abone ol animasyonları eklemek gibi yöntemler oldukça etkili abone arttırma yöntemleridir.

Videolarınızı yorumlara açmak ve videolarınıza gelen yorumlara cevap vermek de Youtube algoritması açısından çok önemlidir. Youtube, izleyicileri ile etkileşim içindeki kanalların daha hızlı büyümesini sağlayan bir algoritmaya sahiptir. Organik büyüme için çok önem taşıyan bir diğer konu da Youtube SEO konusudur. Youtube’daki videoların bağlığında, video açıklamalarında ve etiketlerinde arama motoru optimizasyonu yapmak videoların arama sonuçlarında öne çıkmasını ve çok daha fazla izlenmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu