Ücretsiz Instagram Çekiliş Sitesi - CekilisGram

Gizlilik Politikası
Cekilisgram®; tüm üyelerinin, kullanıcıların ve siteyi herhangi bir sebeple ziyaret eden kişilerin bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder. Ancak aşağıdaki durumlar bir önceki cümleden istisnadır:

Türkiye Cumhuriyeti Yargı Kurumları, kolluk kuvvetleri, BTK, TK gibi kurumların yazılı olarak talep ettiği bilgiler; yasalarla belirlenmiş süre içerisinde söz konusu kurumlara iletilmektedir.

Cekilisgram kullanıcı mahremiyeti ve güvenliği açısından IP adresi kayıtlarını saklamamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile yapılan ödemeler ve sitenin her alanına girilen şifre bilgileri 256 bit SSL sertifikası gizlendiğinden dolayı; Cekilisgram tarafından görüntülenemez.

Cekilisgram sitesinin, instagram çekiliş yazılımının, müşteri kayıtlarının saklandığı web sunucuları; yüksek güvenlikli yazılımlar tarafından korunmaktadır. Ancak internet ortamında alınan önlemlerin tamamının %100 güvenli olduğunu söylemek doğru değildir. Bu sebeple sitemizde kullandığınız şifreleri başka bir hesabınızda kullanmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Cekilisgram; bu sayfada yazılan gizlilik politikasını belirli aralıklarla güncel teknolojiye ve değişen kanunlara ayak uydurabilmek amacı ile değiştirme hakkını saklı tutar. Bu bağlamda bu sayfayı ve yazının sonundaki son güncelleme tarihini, siteyi her ziyaretinizde kontrol etmenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Son Güncelleme Tarihi: 03.01.2021
Dark Mode