Ücretsiz Instagram Çekiliş Sitesi - CekilisGram
Instagram Takipçi

Instagram Takipçi

Günümüzde popülerlik kavramı İnstagram Takipçi sayısı ile ölçülür hale geldi. Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren sosyal medyada, günümüzün ve hatta hayatımızın büyük bir bölümünü geçirir olduk. Sosyal medya uygulamalarından en çok kullanılanı diyebileceğimiz İnstagram, hem fotoğraf ve videolarımızı sevdiklerimiz ile paylaşmak, hem de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşmeyi sağlamak gibi oldukça cazip özelliklere sahip. Bu nedenle de çok sayıda İnstagram kullanıcısı var.

İnstagram'ın insan psikolojisi üzerindeki etkisi ise asla yadsınamaz. Kullanıcılar, İnstagram Takipçi sayıları ne kadar çoksa kendilerini o kadar popüler ve iyi hissediyorlar. Tam tersi durumda da psikolojik olarak olumsuz etkiler görülüyor. İnstagram takipçi sayısı, beğeni, yorum sayısı gibi etkileşimi az olan kullanıcılar, bu durum yüzünden kötü hissediyor ve psikolojik olarak olumsuz etkileniyorlar.

Instagram Kullanıcılara Hangi Özellikleri Sunuyor?

İnstagram, kullanıcıların sevdikleri ve Instagram Takipçi kitlesi ile fotoğraflarını paylaşabileceği en uygun platformdur. Üstelik sadece daha önce çektiğiniz galerinizde var olan fotoğrafları paylaşabilmekle sınırlı kalmazsınız. İnstagram, birbirinden güzel ve eğlenceli efektleri ile ilgi çekici fotoğraflar çekme imkânı da sunar. Yakın zamanda eklenen Instagram Stories özelliği ile kısa süreli video ve fotoğraflar çekip takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Son zamanların popüler İnstagram özelliği olan canlı yayın açma özelliği ile canlı yayın açabilir, hatta canlı yayınınıza takipçileriniz de dahil edebilirsiniz.

Neden Instagram Kullanıyoruz?

Instagram uygulaması ilk olarak 2010 yılında hayatımıza girdi. Zaman içinde özellikleri çok fazla gelişti. İlk çıktığı zamanlarda yalnızca Iphone model telefonlarda kullanılabilirken şu an neredeyse tüm akıllı telefonlarda Instagram uygulaması yüklü durumda. 10 yıl içinde sahip olduğu kullanıcı sayısı, uygulamanın başarısını adeta gözler önüne seriyor.

Tüm işletim sistemine sahip telefonlara yüklenerek kolayca kullanılabildiği için neredeyse herkes tarafından tercih ediliyor. Üstelik İnstagram hesabı açmak da çok kolay. Telefonunuzda hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o sisteme ait mağazaya giderek İnstagram uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz ve kendiniz ya da şirketiniz adına kolayca bir hesap oluşturabiliyorsunuz. İsterseniz uygulamanın çeşitli efektlerle dolu kamerası ile yeni fotoğraf ve videolar çekebilir isterseniz de galerinizde kayıtlı olan önceden çekilmiş fotoğraf ve videolarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Instagram uygulaması paylaşılan fotoğraflar ile sosyalleşmeyi sağlamasının yanı sıra yine fotoğraflar paylaşarak ticaret ve reklam yapmak için oldukça uygun bir platform. İsterseniz Instagram'da bulunan sayısız Instagram Mağazası sayesinde binlerce ürün seçeneğine oturduğunuz yerden rahatça bakabilir ve güvenli sayfalardan kolayca alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz de satmak istediğiniz ürünleriniz için Instagram Mağazası hesabı oluşturarak binlerce müşteriye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Instagram takipçi ARTTIRMA programları ve siteleri sayesinde çok fazla takipçiye sahip olmak özellikle de ticaret ve reklam yapanlar için oldukça önemlidir. Takipçi sayısı fazla olan sayfalar, reklam ve satış yaparak Instagram üzerinden çok ciddi paralar kazanabiliyorlar.

Instagram'ı cazip kılan bir diğer özellik de Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderilerin Twitter, Facebook, Tumblr gibi diğer sosyal medya hesaplarında çok kolay bir şekilde paylaşılabilmesi. Ayrıca neredeyse tüm markaların Instagram hesapları var. Bu hesapları takip ederek hem modayı yakından takip edebilir hem de markanın kampanyalarından hemen haberdar olabilirsiniz. Üstelik bazen markalar Instagram'a özel kampanyalar yapabiliyorlar. Instagram hesabı üzerinden markaların bu özel kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

İnsanlar Neden Instagram Takipçi Sayısını Arttırmak İster?

Instagram kullanıcılarının Instagram Takipçi sayısını arttırmak istemesinin birçok sebebi olabilir. Kendi profillerini duyurarak sosyal medya platformunda ünlü ve fenomen olmak, reklam ya da ticaret yapıyorsa potansiyel müşteri sayısını arttırmak en başlıca sebeplerdir. Bu yüzden de Instagram hesabı olan neredeyse tüm kullanıcılar, Türk takipçi hilesi ya da İnstagram 500 takipçi hilesi gibi yöntemler kullanarak takipçi sayısını arttırmaya çalışır.

Takipçi arttırmak istemenin en sık rastlanan sebeplerinden biri sosyal medya fenomeni olmaktır. İnternette popüler olmanın gerçek hayatta da birçok iş kapısını beraberinde getirmesi bunun en büyük sebebi olarak söylenebilir. Hatta bu duruma örnek verilecek çok sayıda ünlü de vardır.

Takipçi arttırmak istemenin bir diğer sebebi de kullanıcıların fotoğraf ve videolarını çok sayıda kişi ile paylaştıklarında aldıkları beğeni ve yorumlar sayesinde kendilerini psikolojik olarak iyi hissetmeleridir. Bunun için paylaştıkları gönderilerde etiket kullanımı yapmaları, Instagram Takipçi sayısını arttırmada oldukça etkilidir.

Instagram takipçi sayısını arttırmak istemedeki bir diğer sebep ise Instagram üzerinde bir Instagram Mağazası hesabı açarak ürünlerini satmak ve ticaret yapmaktır. Bu noktada takipçi sayısının fazla olması çok önemlidir. Kendi Instagram Mağazası hesabınızı açmak yerine yüksek sayıda takipçisi olan hesaplara ücret karşılığında reklamınızı yaptırmak da sıkça kullanılan bir yöntemdir. Eğer çok sayıda Instagram takipçisine sahip olursanız, mağazasının reklamını yaptırmak isteyen kişilerin reklamlarını yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram Takipçi Siteleri

Instagram takipçi sayısı arttırmak istemenin sebeplerini öğrendikten sonra , sıra nasıl takipçi sayınızı  arttırabileceğinize geldi. Takipçi sayısını attırma yöntemlerini 7 adımda sıralayabiliriz. O halde başlayalım;

  1. Hastag Kullanmak

İster kişisel ister işletmenizin hesabı olsun Instagram'da takipçi arttırmanın en kolay ve hızlı yolu hastag kullanımıdır. Fakat hastag kullanımını doğru yapmak çok önemlidir. Instagram şu an da gönderilerde 30'a yakın hastag kullanımına imkan tanıyor. Fakat bu durum bir süre sonra takipçilerin ilgisinin kaybolmasına neden oluyor. Eğer takipçilerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız 30 hastag kullanmak yerine paylaşımınızla alakalı popüler, belli sayıda ve paylaşımınızla alakalı hastag kullanmak çok daha doğru bir tercih olacaktır.

  1. Düzenli Paylaşımlar Yapmak

Eğer Instagram'da takipçi arttırmak istiyorsanız, düzenli ve belirli aralıklarla paylaşım yaparak sayfanızın güncelliğini koruyabilirsiniz. Böylece hem var olan takipçi kitleniz takibi bırakmaz hem de yeni takipçiler edinmiş olursunuz.

  1. Bütünlük İçeren Gönderiler Paylaşmak

Kişisel hesabınızı ya da marka hesabınızı hangi amaçla kullanıyorsanız aynı doğrultuda paylaşımlar yapmak Instagram Takipçi sayısını arttırmak için önemli adımlardan biridir. Bir gün doğa bir gün moda resimleri paylaştığınızda takipçilerinizde azalma olması muhtemeldir. Ayrıca paylaşımınızın altında alakasız hastag kullanmak da takipçi sayınızın azalmasına ve yeni takipçiler kazanamamanıza sebep olabilir.

  1. Etkileyici Filtreler Kullanmak

Kötü ya da sıkıcı çıktığını düşündüğünüz fotoğraflarınızın Instagram efektleri kullanarak ne kadar güzel ve etkileyici olabileceğini mutlaka gözlemlemişsinizdir. Takipçilerinizi etkileyerek takibi bırakmalarını engellemek ve yeni takipçiler kazanabilmek için paylaşımlarınızda en etkili filtreleri kullanmak çok iyi bir tercihtir.

  1. Soru Sorun, Yorum ve Beğeni Yapın

Sosyal medya uygulamalarını tek bir kelime ile özetleyecek olsak bu kelime şüphesiz etkileşim olurdu. Etkileşim Instagram için de vazgeçilmez bir Instagram takipçi Arttırma yöntemidir. Etkileşimin yolu da çok sayıda yorum yapmak, beğeni yapmak ve soru sormaktan geçer. Bütün bunları yaparak etkileşiminizi arttırın ve takipçi sayınızın artışını keyifle izleyin.

Nasıl fenomen olunur Instagram
  1. Yeni Akım InstaStory Özelliğini Kullanın

InstaStory diğer adıyla Instagram Stories özelliğini sıkça kullanmaya özen gösterin. Günlük ve kısa aralıklarla paylaşımlar yaparak hem mevcut takipçilerinizin sizi unutmasına izin vermeyin hem de sayfanızın güncelliğini koruyarak yeni takipçiler kazanın.

  1. Instagram Takipçi Hilesi Yöntemi

Eğer "İlk 6 madde ile uğraşmak istemiyorum bana hemen takipçi lazım" diyorsanız, İnstagram 500 takipçi hilesi ve Instagram takipçi Hilesi şifresiz hileler gibi yöntemlerle para verip takipçi satın alarak çok kısa sürede çok sayıda takipçi sayısına ulaşabilirsiniz
Dark Mode