Ücretsiz Instagram Çekiliş Sitesi - CekilisGram
Instagram Çekiliş YapInstagram Çekiliş Yap

Ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımının akıl almaz bir şekilde artış göstermesi, sosyal medya kullanımı yaşının dünya ortalamasında sekize kadar düşmesi ve bunun gibi birçok sebep; reklam yapmak isteyen kişi ve firmaların gözünü başta Instagram olmak üzere sosyal medya sitelerine çevirdi. Özellikle Instagram üzerinde yoğunlaşan reklam verenler instagram çekilişi düzenleyerek satmış oldukları hizmetlerin ve ürünlerin tanıtımını sağlamaya çalışmakta. İşte tam da bu noktada a’dan z’ye Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanmış olan ücretsiz çekiliş aracı CekilisGram; “instagram çekilişi nasıl yapılır?” sorusuna cevap olmaya çalışmaktadır.

Yazımızın devamında CekilisGram kullanarak “instagram çekilişi yapmak” konusunda ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.


Instagram Çekilişi

Belki instagram fenomeni olma yolunda emin adımlarla giden bir fenomen adayısınız, belki halihazırda bir instagram fenomenisiniz ya da instagram takipçi sayısını arttırmayı hedeflediğiniz bir hesabınız var. Amacınız ne olursa olsun, instagram etkileşimlerinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak için “instagram çekilişi düzenlemek” dışında daha iyi bir seçeneğinizin bulunmadığının altını çizmek isteriz.
Yapmanız gereken ise oldukça basit. Önce bir çekiliş postu hazırlamak, ardından çekiliş şartlarını belirlemek ve çekiliş zamanı gelince CekilisGram aracılığı ile instagram çekilişi gerçekleştirmek. Üstelik CekilisGram’ı kullanmak, sosyal medya hesabı açmaktan daha kolay.


Çekiliş Yapmak İstiyorum


“Instagram çekilişi yapmak” için ihtiyacınız olan ilk şey; kayıt sayfasına giderek yeni bir CekilisGram hesabı oluşturmak. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş sayfasına kullanıcı adı ve şifrenizi girip, açılan ekranda sol taraftaki yönetim menüsünden “Çekiliş Yap” butonuna tıklamak. Tıpkı aşağıdaki ekran fotoğrafında görüldüğü gibi.
Instagram Çekiliş Paneli

Ardından açılan sayfada gerekli yerleri doldurduktan sonra “Çekilişi Başlat” butonuna tıklamanız yeterli. Doldurmanız gereken alanları aşağıda paylaştığımız ekran fotoğrafından kontrol edebilirsiniz.
Instagram Çekiliş başlat

Çekilişiniz bittikten sonra takipçilerinizle yedi farklı dilde paylaşabileceğiniz bir çekiliş sayfası görüntüleyeceksiniz. Örnek çekiliş sayfasını aşağıdaki ekran fotoğrafından inceleyebilirsiniz.
Instagram çekiliş Aracı

Ayrıca sistemin tanımladığı benzersiz kod sayesinde, çekilişe katılan tüm takipçilerinizle çekiliş sonuçlarını paylaşabileceksiniz. “CekilisGram nasıl kullanılır?” sorusuna cevap veren kullanım videosunu izleyebilirsiniz. Sadece 80 saniye süren bu video sayesinde instagram çekiliş aracı olan CekilisGram’ı profesyonelce kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ücretsiz Çekiliş


CekilisGram; 500 yoruma kadar olan çekiliş gönderileri için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Eğer gönderinize yapılan yorum sayısı 500’den daha az ise CekilisGram’a herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir.
500 yorumdan daha fazla yorum içerek gönderiler için ise çok düşük fiyatlarla çekiliş gerçekleştirmeniz CekilisGram ile mümkün. Fiyat Listesi sayfasını inceleyerek size en uygun olan pakete karar verebilir ve kredi kartı ile saniyeler içinde ödeme yaparak kullanıma başlayabilirsiniz.


Instagram Çekiliş Kodu Sorgulama


Eğer CekilisGram aracılığı ile düzenlenmiş herhangi bir çekilişe katıldıysanız ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız, instagram çekilişini düzenleyen sayfanın yayınladığı çekiliş kodunu ana sayfamızdaki “Instagram Çekiliş Sonucu Sorgula” alanına yazdıktan sonra “Ara” butonuna basmanız yeterli olacaktır.
Instagram Çekiliş Kodu Sorgulama Ekranı

Unutmayınız ki, Instagram üzerinde güvenilir çekiliş yapmanın en kolay yollarından biri CekilisGram kullanmaktır. Ekibimize haftanın yedi günü, günün 24 saati WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dark Mode