Ücretsiz Instagram Çekiliş Sitesi - CekilisGram

Instagram Çekiliş SitesiInstagram Çekiliş Sitesi
Bu yazımızda “instagram çekiliş sitesi nedir?” sorusuna cevap bulacak, “instagram çekilişi nasıl yapılır?” sualinin yanıtını alacak, “ücretsiz instagram çekilişi nasıl yapılır?” konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olacak ve “twitter çekiliş sitesi” dahil olmak üzere tüm sosyal medya çekilişleri hakkında nitelikli bilgiye ulaşacaksınız. Lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım.

Akıllı telefonların her cebe girmesi, internet paketlerinin hızının artması ve fiyatlarının daha ulaşılabilir olması, insanların sosyalleşme ihtiyaçlarını çevrimiçi platformlarda paylaşmayı istemesi gibi birçok sebep sosyal medya kullanımını arttırdı. Hatta artık sosyal medya (özellikle de instagram) hesabı olmayan kimse kalmadı diyebiliriz. Hali ile bu denli yoğun kullanılan bir platform da reklam vermek isteyen kişi ve firmaların ilgisini son derece cezbetti. Ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere duyurmak isteyen hemen herkes, bu mecralarda boy göstermeye başladı.

Son kullanıcıların instagram üzerinde yoğunlaşması, yani instagram’ın diğer sosyal medya platformlarından daha çok kullanılması da doğal olarak reklam verenlerin bu mecraya yönlenmesine neden oldu. Ve Çağrı TANER isimli instagram fenomeninin start vermesi ile ülkemizde “instagram çekilişleri” başladı.

Instagram Çekilişi Nedir?

En basit tabiri ile instagram çekilişi dediğimiz şey; takipçi edinme amaçlı bir reklam aracıdır. Instagram’da fenomen haline gelmiş hesaplar belirli hediyeler dağıtır ve bu hediyeleri kazanmanın ilk şartı; hediyeleri sağlayan sponsor hesapları takip etmektir. Sıradan sosyal medya kullanıcıları bu hesapları takip ederek sponsorlardan hediye kazanma şansı yakalarken, sponsorlar da ürün ve hizmetlerini duyurabilecekleri kişi sayısını arttırırlar. Yani bir çeşit “win win” durumu söz konusudur.

Ancak zaman içinde daha evvel başka fenomenlerin çekilişlerine sponsor olan firmalar, kendi çekilişlerini düzenlemeye başladılar. Çünkü takipçilerinin takipten çıkmaması ve etkileşim almaları gerekli idi… Öyle ya… Sürekli kendi ürün ve hizmetlerine dair post gönderen bir hesabı kim ve neden takip etmek istesin ki?

Hal böyle olunca instagram koca bir çekiliş merkezi haline geldi. Adeta sürekli hediyeler dağıtan dev bir casino sitesini andırmaya başladı. Hemen hemen herkes bu durumdan memnundu ama bir sorun vardı. Bu sorun “instagram çekilişleri güvenli mi?” sorusundan ve “instagram çekiliş hilesi” yapmak mümkün mü fikrinden ileri geliyordu.

Yukarıdaki paragrafta anlatılan sorunsallar da “güvenilir instagram çekilişi” yapan site yani “güvenilir instagram çekiliş sitesi” ihtiyacını doğurdu ve %100 Türk bilgisayar mühendisleri tarafından kodlanan CekilisGram meydana geldi.

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram üzerinden çekiliş düzenlemenin bir sürü yolu olabilir. Ancak en güvenilir, en pratik ve en doğru sonucu almak için CekilisGram ya da benzeri bir “instagram çekiliş aracı” kullanmak gerekir. Instagram çekilişlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi izleyerek öğrenmek için bir buçuk dakikadan daha az zamanınızı ayırarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Yukarıdaki videoyu herhangi bir sebeple izleyecek durumda olmayanlar için CekilisGram kullanarak nasıl instagram çekilişi yapabileceğinizi fotoğraflı olarak anlatalım.

⦁ Öncelikle https://cekilisgram.com/register adresine giderek aşağıdaki ekran fotoğrafında görülen alanları doldurun ve yeni kullanıcı kaydı oluşturun. Girmiş olduğunuz hiçbir bilgi üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Daha ayrıntılı malumat sahibi olmak için KVKK Aydınlatma Metni ve Gizlilik Politikası sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.
Instagram Çekiliş Sitesi Kayıt

⦁ Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Giriş sayfasına giderek üye olurken kullandığınız mail adresini ve belirlediğiniz şifreyi aşağıdaki fotoğrafta bulunan alanlara yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basın.
Instagram Çekiliş Sitesi Giriş

⦁ Giriş yapmanızın ardından ekranınıza aşağıda fotoğrafı bulunan sayfa gelecek. Bu sayfada gerekli alanları doldurduktan sonra “Çekilişi Başlat” butonuna tıklamanız yeterli. Eğer çekilişi gerçekleştireceğiniz gönderi 500 adetten daha az yorum içeriyorsa sistem size “ücretsiz çekiliş” hakkı tanımlayacaktır.
Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır

⦁ İşte her şey bu kadar basit. Sistem size tüm takipçilerinizle paylaşabileceğiniz ve yedi dilde görüntülenebilen benzersiz çekiliş sonuç sayfasının adresini verecek.

Instagram Çekiliş Sayfaları

Instagram üzerinde çekiliş düzenleyen birçok sayfa bulunmaktadır. Bu sayfalar kimi zaman sanatçılara, kimi zaman fenomenlere, bazen de ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen firmalara ait olmaktadır. Instagram üzerinden çekiliş düzenleyen bazı sayfaların kullanıcı adlarına referanslarımız sayfasından erişebilirsiniz.

Yukarıda referans olarak gösterilen instagram hesaplarının tamamı CekilisGram alt yapısı ile %100 tarafsız adil ve güvenli instagram çekilişi gerçekleştirmektedir.

Twitter Çekiliş Sitesi

Instagram üzerinden yapılan çekilişlere gösterilen yoğun ilgi, instagram çekilişi düzenleyen sayfaların dikkatini bir başka sosyal medya sitesi olan Twitter’a yönlendirdi. Ancak Twitter’ın dokusui kullanım amacı ve kitlenin davranışsal özellikleri nedeni ile düzenlenen çekilişler beklenilen rağbeti karşılamadı. Zira kullanıcılar Twitter’da politik ve genelde gerçek kimlikleri ile yer alırken, aynı kişiler Instagram’da eğlence ve kişisel paylaşım sebebi ile bulunmaktaydı. Yani Instagram Twitter’a göre daha kişisel bir mecra olduğundan, çekilişe katılımlar yönünden daha elverişliydi.
Ancak belirli bir kitle (özellikle yazarlar) Twitter aracılığı ile çekiliş yapmaya devam etmektedir. Bu bağlamda CekilisGram’da çok yakında Twitter için geliştirmekte olduğu “Twitter Çekiliş Aracı” isimli ürününü yakın zamanda piyasaya sunmak üzeredir.
Dark Mode