Ücretsiz Instagram Çekiliş Sitesi - CekilisGram

Hakkımızda

Cekilisgram® %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve tüm dünyaya hizmet veren nadir Türk internet girişimlerinden biridir. Benzersiz algoritması, %100 güvenli çekiliş sağlayan ve sonuçlarına müdahale edilemeyen sistemi, harika arayüzü ile tartışmasız en başarılı instagram çekiliş sitesidir.  Ar-ge departmanımız tarafından instagramın sürekli kendini yenileyen algoritmaları için her daim geliştirilmekte olan Cekilisgraminstagram çekilişi düzenleyen birçok fenomenin tercihi haline gelmiştir.  Kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce çekilişe ev sahipliği yapan ve neredeyse bir milyon kişinin hediye kazanmasına vesile olan Cekilisgram; on binden fazla üyesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  Instagram çekilişlerinizi gerçekleştirmek için ücretsiz ve ücretli çekiliş paketlerimizi inceleyebilirsiniz.  Sosyal Sorumluluk  Cekilisgram tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projeleri aşağıdaki gibidir 
  a) Ücretsiz Kullanım Hakkı
T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından fonlanan tüm derneklerin ve vakıfların, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk ve orta dereceli okulların, YÖK’e bağlı devlet üniversitelerinin, birinci dereceden şehit yakınlarının ve  gazilerin şahsi veya kurumsal instagram hesaplarından düzenlenecek çekilişler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.  Yukarıdaki şartların yazılı olarak belgelendirerek iletişim bölümünden irtibata geçmeniz halinde ücretsiz çekiliş kredileriniz üç iş günü zarfında hesabınıza tanımlanacaktır. 
  b) İnternet Projelerine Destekler
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, web tasarımı ve dengi bölümlerinden mezun olan, 28 yaşını aşmamış ve Türkiye Cumhuriyeti uyruklu tüm gerçek kişilerin; sosyal medya alanındaki projelerine yatırım desteği sağlıyoruz.  Yatırım desteği başvurusu yapabilmek için aşağıdaki belgeleri dijital ortamda hazırlayarak startup@cekilisgram.com adresine göndermeniz yeterlidir: 
 • Üniversite diplomanız (Jpg formatında olmalı) 
 • Transkript belgeleriniz (Jpg formatında olmalı) 
 • Fotoğraflı özgeçmişiniz (Jpg formatında olmalı) 
 • Projenizi tüm detayları ile anlatan proje dosyası (PDF formatında olmalı) 
 • Yatırım maliyetlerini gösteren proforma faturalar (PDF formatında olmalı) 
 • Projenizin tanıtım videosu (AVI formatında olmalı) 
Yukarıdaki belgelerin eksik olması halinde projeniz değerlendirmeye alınmayacaktır. Projenize yatırım desteği çıkması halinde, 20 iş günü içinde bilgilendirilir ve mülakat için Cekilisgram ofisine davet edilirsiniz.  Staj İmkanları  Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri’nin yazılım ile alakalı bölümlerinde son sınıfta okuyan öğrencilerin zorunlu staj eğitimlerine destek veren Cekilisgram’a staj başvurusu yapmak için stajyer@cekilisgram.com adresine aşağıdaki bilgilerle e-posta gönderebilirsiniz: 
  Hakim olduğunuz programlama dilleri 
  Öğrenmeyi hedeflediğiniz programlama dilleri 
  Bir önceki sınıfta mesleki derslerinizin alan bölüm dağılımına göre ortalaması 
  Bölüm şefi veya sınıf öğretmeni imzalı referans mektubu 
  Zorunlu staj günleriniz 
Dark Mode